“Ripple, SHIB, MANA ja ETH” ennustused kahelt analüütikult!

Eksperdid krüptovaluutade analüütikud Jonathan Morgan ja Akash Girimath jagasid Ripple’i, SHIB-i, MANA ja ETH kriitilisi tugi- ja vastupanutasemeid järgmisteks päevadeks. Selles artiklis hindame altcoinide jaoks ideaalseid sisenemistasemeid, pidades meeles, et prognoosidel puudub teravus.

Decentraland (MANA) analüüsitehnika

Decentralandi hind on igapäevases Ichimoku graafikus ülekaalukalt langev. Analüütik Jonathan Morgani sõnul olid kõik Ideal Bear Ichimoku Breakout sissekande nõuded täidetud ja need toimusid eelmisel nädalal. Analüütik tuvastab ideaalse seadistuse jaoks järgmised tehnilised tasemed.

  • Hüpoteetiline pikk positsioon ostukorraldusega 3,20 dollarit, stop loss 2,80 dollarit ja kasumieesmärk 5,80 dollarit. Kui MANA jõuab turule, muudab see 0,02/3-kasti ümberpööratud punktide ja jooniste diagrammi pullituruks.

Analüütik mainib ka turu lühikese külje seadistust koos eeldatava kolmekordse põhjamurdmisega. Teoreetiline lühike sissekanne, müügitellimus hinnaga 2,60 $, stop loss $ 3,00 ja kasumi eesmärk on $ 1,40. Lühike idee pakub tasu/riski suhet 3:1, mille hinnanguline kasum on sisenemisel veidi üle 40%. Kolmest kastist koosnev lõpp-peatus võib selle seadistuse jaoks olla liiga suur, nii et kahe kastiga marsruut oleks analüütiku sõnul optimaalne.

Ripple, SHIB, MANA ja ETH prognoosid

Jätkame analüütik Akash Girimathi Shiba Inu (SHIB) analüüsiga. Investorid võivad eeldada, et SHIB tõmbub tagasi igapäevase nõudluse tsooni poole ja tõuseb 0,0000253-lt 0,0000287-le. Resistentsuse kordustest võib käivitada SHIB-i olulise tõusutendentsi ja sundida seda uuesti testima 0,0000340 dollarit. Analüütik arvab, et kõrgemad tasemed 0,00000400 dollarit saavad määravaks.

XRP hind põrkas igapäevase nõudluse tsoonist 0,694–0,753 dollarit ja tõusis 15%. Kui hind annab päevase küünlajalga 0,698 dollari lähedal, võib moodustunud HL-tase muuta bullish argumendi kehtetuks. See areng võib sillutada teed XRP hinna langemisele 0,604 dollarile pärast 13% langust.

Ethereumi hind on tõusnud 2927 dollarilt päevase nõudluse tsoonile 3151 dollarile, mis näitab tõusuhuvi. Tõusuhoo jätkumine võib kaasa tuua 3464 dollari kordustesti. Analüütik tuvastab kriitilisteks takistusteks 3675 ja 3862 dollarit. Suurema tõusu korral võiks uuesti üle vaadata 4066 dollari suuruse iganädalase takistuse taseme.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*