Need on järgmised kullahinnaga!

27
ads

Kulla hind langes reedel, kuna mõned investorid müüsid väärismetalli enne kolmepäevast puhkust USA-s. Kuid hinnad hoiavad endiselt kuue nädala pärast viienädalast kasvu. Analüütikute turukommentaarid ja kullaanalüüs Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Colin Cieszynski: Kulla hindu on mõjutanud mitmed tegurid

Väärismetallide hindu toetasid varem USA dollari üldine nõrkus ning USA jaemüügi ja tarbijate meeleolu langus. Colin Cieszynski, SIA Wealth Managementi turustrateeg, kommenteerib:

Kulla hind tõusis pärast reedest “häirivat USA jaemüügiaruannet”. See aga kahanes koos järgnevate uudiste ja survega enne pikka nädalavahetust kasumit võtta.

Kulla hinnad

Colin Cieszynski ütles oma avalduses, et kulla hind on sel nädalal kenasti tõusnud, mis on tingitud mitmetest teguritest, mis annavad sellele üldiselt taganttuult. Need tegurid hõlmavad investorite usalduse nõrgenemist, riskantsete turgude, nagu aktsiad ja krüptovaluutad, tagasisaatmist kaitsvatesse varjupaikadesse nagu kuld ja kulla loomuliku rivaali USA dollari mõningane pehmenemine. Colin Cieszynski selgitab:

Kuna USA on saavutanud kõrgeima tarbijahindade inflatsiooni alates 1982. aastast ja tootjahindade inflatsioon läheneb 10%-le, on esile kerkinud ka kulla pikaajaline roll inflatsiooniriski maandajana ja väärtuse hoidjana.

Jeff Klearman: Praegune keskkond toetab kulda vaatamata agressiivsele keskpangale

Investorid valmistuvad USA lähikuudel karmimaks rahapoliitikaks ja on mures selle pärast, kui tõhusad on keskpangad suundumust ületava inflatsiooniga võitlemisel. Jeff Klearman, GraniteSharesi portfellihaldur, kes esitles GraniteShares Gold Trust BAR-i, tõlgendab andmeid järgmiselt:

Kuigi selle nädala kõrgem tarbijahinnaindeks ja tootjahinnaindeksi teated tugevdasid turu ootusi agressiivsema Föderaalreservi suhtes, on põhimõtteline tunne, et Fed jätkab ettevaatlikkust. Samal ajal kui Fed vaidleb intressimäärade tõstmise üle oodatust agressiivsemalt, üritavad pikaajalised reaalintressid kulla hinda toetades negatiivsest territooriumist välja murda.

Kulla hinnad

Lisaks rõhutab Jeff Klearman, et kuigi eelmisel nädalal avaldatud FOMC protokollid põimusid Föderaalreservi kavatsusega kiirendada intressimäära langetamist ja tõsta seeläbi intressimäärasid oodatust varem, ei õnnestunud riigikassa intressimäärade tõus kulla hinda oluliselt langetada, ning järeldab:

Praegune keskkond toetab kulla hinda vaatamata agressiivsemale Fedile. Kulla hinnale pakuvad tuge varade hinnalangused ja kartus, et pikaajaline reaalintress on endiselt oluliselt alla nulli.

“Kõrge inflatsioon ja keskpankade vead toetavad ostmist”

Kuigi USA dollari indeks (DXY) on kogu nädala jooksul langenud, tõstab ActivTradesi vanemanalüütik Ricardo Evangelista igapäevases märkuses esile järgmist:

Föderaalreservi poolt karmistatud hinnapoliitikat suunavad turud nüüd teistele keskpankadele, kes ei ole veel stiimuleid kärpima hakanud.

Kulla hinnad

Marketwatchi strateegide sõnul on kulla hinnad olnud suhteliselt vastupidavad ebastabiilsetele finantsturgudele, mis seisavad silmitsi suuremate laenukuludega, mis võivad väärismetalle devalveerida. Strateegid toovad aga välja, et kõrge inflatsioon ja keskpankurite tehtud vead soosivad ostmist.

“Kullahinna puhul ei eelistata praegu sügavamat korrektsiooni”

Avatud huvi kulla futuuriturgude vastu muutis neljapäeval kolmepäevase kasvu, vähendades CME Groupi esialgsetel andmetel ligi 11,7 000 lepinguid. Selle asemel kasvas maht kolmandat järjestikust seanssi, seekord umbes 64,8 000 lepinguni.

KURT

Turuanalüütiku Pablo Piovano sõnul kaasnes neljapäevane kollase metalli hinnalangus kahaneva huviga, mis viitab sellele, et sügavamat korrektsiooni esialgu ei eelistata. Siiski loodab ta, et kuld jätkab oma tõusu, sihiks alati hiljutisi tippe 1830 dollari piirkonnas.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply