Mis selle Altcoini projektiga toimub? Tokenid turule laaditud!

Äsja käivitatud altcoini projekt on põhjustanud kasutajate kaotamise 58 Ethereumi (ETH) väärtuses 187 000 dollarit. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

“Ponzi” taotleb altcoini projekti

Lihtne teenus Fees.wtf, mis näitab, kui palju gaasitasusid Ethereumi kasutajad võrgutehingutele kokku kulutavad, avaldas täna hommikul WTF-i märgi. Kasutajad sisestasid veebisaidile oma rahakoti aadressid, et näha, kui palju gaasi nad selle teenusega kulutasid. Väljakuulutatud õhuvahetuses taotlevad kasutajad WTF-märke ja „Rekt” NFT-d, mis annavad eluaegse juurdepääsu teenuse esmaklassilisele versioonile. See maksab väidetavalt 0,01 ETH.

WTF-i märgi käivitamine algas pööraselt. Väidetavalt kaotasid kasutajad tuhandeid dollareid. Bot kadus 58 ETH-ga, mis võrdub 187 000 dollariga. Enne lennupiletit teatas fees.wtf, et esialgne käivitamine pakub 100 miljonit WTF-i. Ideaalis pidanuks projekti sümboolse majanduse peamiseks tõmbenumbriks olema ringluses olev varu, kuid asjad ei läinud plaanipäraselt. Botid kauplesid lahtiolekuaegadel pööraselt, misjärel kadus suure rahasummaga bot. Suhtlusvõrgustikud olid üle ujutatud tuhandeid dollareid kaotanud airdropi osalejate kaebustega. WTF-i meeskond tegi kaks tundi pärast õhus langemist järgmise avalduse:

Vahetult pärast käivitamist oli likviidsust vaid väike, kuna robotid saatsid 100 s ETH-d ühe või kahe ETH-likviidsusega kogumi. Samuti kogesid nad tehingus suurt volatiilsust ja neid pigistasid teised robotid, kes sisuliselt kogu oma ETH välja viskasid.

See tähendab, et WTF-i arendajate likviidsusfondi haldamine on jätnud basseini avalikuks. Madala likviidsuse tõttu suutsid robotid WTF-i märgi hinnaga manipuleerida ja selle WETH-i eest maha müüa. Lisaks WTF-i žetoonidele on robot varastanud ka likviidsuse pakkujatelt, kes üritasid Rekt NFT-d nõuda. Mõned kasutajad kirjeldasid airdropi ja projekti üldiselt kui Ponzi kelmust.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*