Kullahinnad võivad neid rekordtasemeid näha!

26
ads

Majandusteadlane Selçuk Geçer kommenteeris kulla hinda. Oma kommentaarides viitas ta ka USA Föderaalreservi avaldustele. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Selçuk Geçer ootab kullahinna rekordtasemeid

Untsikulla hind, mis suutis pärast USA Föderaalreservi avaldusi tõusta 1830 dollarini, lõpetas nädala 1817 dollari lähedal. Viidates sellele, et kulla hind püsib jätkuvalt üle 1800 dollari untsist, nendib Selçuk Geçer, et kulla tõusu põhjuseks on USA intressimäärade ootustele vastamata jätmine.

Maailmakuulsad analüütikud: need tasemed tulevad kullahinnaga!

2021. aasta viimasel koosolekul andis Fed märku, et tõstab intressimäärasid varakult. Kulla hind aga majandusteadlase hinnangul jätkab tõusmist, kuna selline olukord ei vasta ootustele. Rõhutades, et kuni lõhe jätkub, varjuvad inimesed inflatsiooni kaitseks kullasse, toob ta välja, et selline olukord tõstab kulla hinda. Ta arvab ka, et kuigi Fedi intressitõusu protsessi ajal esines lühikesi tagasitõmbeid, võis 2022. aastal üldiselt näha rekordtasemeid.

Niisiis, millised tasemed võivad radaril olla? Kuld võib majandusteadlase hinnangul murda 2040 dollari taseme ja püüda ületada 2400 dollari vastupanuvõimet. Vahepeal juhib Geçer tähelepanu keskpanga avaldustele 25.-26. jaanuaril dollari tõusu kohta. Ta arvab, et kui see väide viitab rahapoliitika intensiivsemale karmistamisele, võib dollar tõusta. Majandusteadlane, kes ennustab kulla tõusu jätkumist sõltuvalt dollari tõusust, arvab, et grammi kuld võib aasta jooksul jõuda 1500 liiri tasemeni.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply