See Altcoin on häkkerite uus väljavalitu: varastatud sadu miljoneid!

30
ads

Plokiahela detektiiv Chainalysis hindab, et Põhja-Korea häkkerid varastasid viimase aasta jooksul 395 miljoni dollari väärtuses krüptovaluutasid, kusjuures seitse edukat turvarikkumist, vahendab Wired. Suurima osa nendest rikkumistest moodustab juhtiv altcoini Ethereum plokiahel. 2021. aastal varastasid Põhja-Korea häkkerid Ethereumis 272 miljonit dollarit. Ehk siis võib öelda, et Ethereumist on saanud Põhja-Korea häkkerite uus kallim. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Shiba Inu meeskond hoiatatud!

Uudne altcoin, mille sihtmärgiks on häkkerid

Ethereumi piraatlusega seotud isikud moodustasid 58% (272 miljonit dollarit) kogu 395 miljoni dollari suurusest piraatlusest. Bitcoin, juhtiv krüptovaluuta, moodustab vaid viiendiku 400 miljonist dollarist. Ethereumil põhinevate žetoonide osakaal on 11%. Chainalysise andmetel on Hermit Kingdomi poolt varastatud krüpto kogusumma ületanud 1,5 miljardit dollarit. Põhja-Korea, üks enim sanktsioneeritud riike maailmas, on maailmamajanduse areenil ebatõhus tegija.

Ethereum Inventor hoiatab: avatud!  Neid saab rünnata

Tihedad sidemed Hiinaga, kes ostab kokku 90% Põhja-Korea kaupadest, aitavad kaasa raputavale majandusele. Tugevate embargode tagajärjel pigistab Põhja-Korea riik mõne kuriteo ees silmad kinni. Uimastikaubanduse ja võltsimise taustal on küberkuritegevus tõusnud petturite riigi uueks tuluallikaks ning krüptovaluutavahetused on Põhja-Korea sõjaväe häkkimisüksuste jaoks tulusad sihtmärgid. Kim Jong Uni autoritaarne režiim on lootnud häkkeritele keerukate ballistiliste rakettide ja tuumarelvade väljatöötamise rahastamisel.

Bank of America pöörab sellele Altcoinile pilgud: see võib ETH-st mööda minna!

2018. aastal varastasid Põhja-Korea häkkerid 522 miljonit dollarit, mis on siiani nende suurim aastakasum. Kurikuulus Lazaruse häkkimisrühmitus, mis 2014. aastal pani toime ulatusliku Sony Picturesi rikkumise, vastutas Singapuris asuva krüptovaluutabörsi KuCoin röövimise eest 2020. aastal. Eelmise aasta septembris tunnistati Ethereumi arendaja Virgil Griffith süüdi selles, et ta aitas Põhja-Koreal mööda hiilida USA sanktsioonidest.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply