Nasdaq pöörab pilgu nendele 3 Altcoini projektile: hämmastav!

Kui investorid seavad kahtluse alla riskantsete varadena peetavate krüptovaluutade väärtuse, siis on palju mõtteid, millised projektid saavad 2022. aastal hoo sisse. Travis Hoium, kelle artikkel avaldati Nasdaqis, rääkis kolmest altcoinist, öeldes, et tema arvates on tegelikule kasule keskenduvad altcoini projektid lõpuks kõige väärtuslikumad. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Ekspert juhtis tähelepanu nendele kolmele altcoini projektile

Eksperdi sõnul oli eelkõige Solana (SOL) 2021. aastal üks parima tootlusega krüptovaluutasid ja see tõus jätkub ka 2022. aastal. Solana on seisukohal, et see sai hoo sisse mitte spekulatsioonidest, et väärtushinnangud tõusevad, vaid avaliku teenuse ökosüsteemi loomisest. Eksperdi sõnul, kelle arvates on Solana kaks suurimat plussi suur kiirus ja madalad tehingutasud, toob see 2022. aastal kaasa suuri uuendusi. Juhtides tähelepanu ka DeFi ja NFT projektide edenemisele võrgus, osutab Hoium ka 250 miljoni dollari suurusele riskifondile.

Teiseks, rääkides suurimast nutikast lepingust Ethereumist (ETH), tõstab ekspert esile eelseisva Ethereum 2.0 uuenduse, märkides, et aeglustunud kõrgeid tehingutasusid pakkuv võrk võib muutuda. Ethereumil on krüptoökosüsteemi ülesehitamisel konkurentide ees tohutu eelis. NFT turuplatsid on seadistanud tööriistad ja tuntud digitaalsed rahakotid, et luua veebisaite, millele NFT-d pääsevad juurde. See on koht, kus kõige väärtuslikumad NFT-d vahetavad iga päev omanikku.

Viimane võrk, mis eksperdi arvates hoo sisse saab, oli Polkadot (DOT). Projekt kasutab struktuure nimega parachain, mis võimaldab arendajatel ehitada Blockchaini paindlikumalt kui teised võrgud. Eksperdi sõnul võimaldab Polkadoti tehnoloogia erinevatel Blockchainidel omavahel suhelda, et luua privaatseid, kuid ligipääsetavaid andmeid.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*