Miljardär räägib nendest Altcoini projektidest ja ütles: “Minu raha on krüptos”!

39
ads

Dallas Mavericksi omanik ja Polygoni (MATIC) toetaja Mark Cuban jagas oma hiljutises podcasti kaasamises oma vaatenurka altcoini projektidele ja oma portfelli üksikasju. Mõeldes, et plokiahela tehnoloogia on alles Interneti algusaastatel, ütles Kuuban:Noor põlvkond, kes seda esimesena märkas ja uuendusmeelneTa puudutab ka seda, mis on ukse ees. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Miljardäri portfell %80pühendab selle krüptovaluutadele

Neljapäeval taskuhäälingusaates osaledes ütles Mark Cuban, et ta ei keskendunud Bitcoini (BTC) ja Dogecoini (DOGE) hinnaspekulatsioonidele, võrreldes seda aktsiatega sarnase “mängumehega”. Dallas Mavericksi omanik selgitas mõningaid turu põhialuseid, kirjeldades krüptovaluutasid kui “detsentraliseeritud ja ebausaldusväärseid”, öeldes, et žetoonide omanikel on iga projekti suuna määramisel tavaliselt võrdne hääl. Kuuba ütleb, et suurem osa tema rahast on altcoini projektides:

Minu praegused investeeringud ei ole traditsioonilistes ettevõtetes. 80% minu investeeringutest väljaspool Shark Tanki on krüptovaluutadesse ja nende ümber.

DOGE'i kommentaar kuulsalt miljardärilt: Rahva raha!

Kuuba teoretiseeris, kuidas detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon või DAO võiks kolonoskoopia ja muude vajalike meditsiiniliste protseduuride pakkumisel töötada. Ta märkis ka, et paljud krüptomajanduse eeskujul loodud uued ettevõtted – detsentraliseeritud ja ebausaldusväärsed – häirivad traditsioonilisi institutsioone, sealhulgas pangandus-, kindlustus- ja raamatutööstust. “Oleme krüptovaluutade osas 1995. aastal,” ütles Cuban, viidates sellele, et tööstus on Internetiga sarnaselt alles algusaegadel:

Krüptovaluutasid on raske mõista ja see on tülikas, kuid kümne aasta pärast loovad need rakendused – need, mis on edukad – omaenda majanduse ja nagu internetipäevadel, märkab seda esimesena noorem põlvkond. ja olla uuendusmeelne.

Milliseid altcoini projekte Mark Cuban eelistab?

Shark Tanki staari seisukoht krüptovarade suhtes on viimastel aastatel dramaatiliselt muutunud, kuna ta ütles kord, et eelistab omada banaane kulla või BTC asemel. Miljardärist investor on Polygoni (MATIC) sellest ajast peale toetanud.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply