Majandusteadlane pöördub kullainvestorite poole: Valmis, oodake!

22
ads

2021. aasta detsember oli valuuta- ja kullainvestorite jaoks väga rahutu kuu. Kui dollar ületas 18 liiri taseme, siis grammi kulla hind oli 1000 liiri. Mõned investorid sattusid paanikasse ja ostsid neil kõrgematel tasemetel. Majandusteadlane kutsus üles neid, kes ostavad kõrgel tasemel. Kriptokoin.com Anname üksikasjalikud andmed majandusteadlase Hatice Kolçaki kommentaaride kohta…

Majandusteadlane kutsub kullainvestoriid

Aasta lõpus kulla ja dollari tõus, pärast president Erdoğani avaldusi, peatusid ja taandusid. See pani kõrgelt ostnud inimesed mõtlema, kas nad peaksid oma osalusi müüma. Hatice Kolçak oli üks majandusteadlastest, kes nende investorite poole pöördus. Kolçak helistas, et oodata grammi kulda ja dollarit.

Maailmakuulsad analüütikud: need tasemed tulevad kullahinnaga!

Hatica Kolçak juhtis tähelepanu pikaajaliste investeeringute olulisusele ja väitis, et periood, mil Türgi majandusturgudel “ostes ja müües” kasumit teeniti, on möödas. Kolçaki sõnul on kõigi huvides targalt sihtida ning investeerida pikas perspektiivis ja oodata. Majandusteadlane selgitab ka protsessi, mida ta nimetab “pikaajaliseks” ja räägib perioodist 1-1,5 aastat. Kolçak ütles: “Nüüdsest sihime targemini. Planeerime vähemalt 1-1,5 aastat,” räägib ta.

Teatades, et on vähemalt nendeks perioodideks investeerimisplaani koostanud, juhib Kolçak pikaajalise investorina olemise olulisusele viidates tähelepanu tõsiasjale, et praegu on raske “lühikese ajaga kasumit teenida”. Ta arvab, et tippinvestorid peaksid korvi täiendama, kui varad on langenud. Ta arvab, et see korvab kaotuse.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads

Leave a Reply