Bitcoiniga kaubeldakse nendel tasemetel 2022. aastal!

35
ads

Bitcoin (BTC), mis saavutas novembris oma ATH taseme 69 000 dollarini, on viimastel kuudel võidelnud regulatiivsete hindade liikumisega. 2021. aasta lõpuga on 6-kohalised hinnaennustused kehtetud, samas kui üsna tagasihoidlik prognoos tuli Seba panga tegevjuhilt Guido Buehlerilt.

Guido Buehler: Olen peaaegu kindel, et jõuame sellele tasemele

Seba panga tegevjuht Guido Buehler ütles, et tema ettevõtte mudelid on näinud Bitcoini 2022. aastal 50 000 ja 75 000 dollari vahel. Bitcoini hind võib sel aastal peaaegu kahekordistuda 75 000 dollarini, kuna üha rohkem institutsionaalseid investoreid hakkab omaks võtma maailma populaarseima krüptovaluuta, väidab Buehler. Ettevõtte tegevjuht ütleb, et nad usuvad sellesse ennustusse, et peamine probleem on ajastus:

Meie sisemised hindamismudelid näitavad praegu hindu vahemikus $ 50 000 kuni $ 75 000. Olen üsna kindel, et me näeme seda taset. Küsimus on alati ajastuses.

Analüütik tegi ka ajalugu: Bitcoin võib neid põhjasid külastada!

Pärast novembris 69 000 dollari suuruse ATH taseme saavutamist langes Bitcoin esmaspäeval korraks alla 40 000 dollari, mis on madalaim alates septembrist. Küsimusele, kas Bitcoin testib eelmisel aastal nähtud rekordtasemeid, vastas Buehler, et ta “arvab nii”, kuid rõhutas, et nafta hind on kõikuv.

Noelle Acheson: Bitcoin toimib riskivarana

Kriptokoin.com Nagu me tsiteerisime Genesise turgude juhti, ütles Noelle Acheson, et Bitcoin on viimastel kuudel mitu korda riskivarana toiminud. Achesoni tähelepanuväärsed leiud olid Bitcoini vastupidavuse kohta:

Kui turg muutub pingeliseks, siis Bitcoin langeb. Oleme näinud mitmeid näitajaid, mis näitavad, et 10-aastane hüpe on turu sentimenti pisut hirmutanud – mis ei ole hea ühegi vara jaoks, mille rahavoogude volatiilsus on suur. Erinevalt paljudest varadest, mida see hari on rikkunud, on Bitcoin vedel ja seetõttu võib see ilma tugeva löögita saada täiendavat müügisurvet.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply