Bitcoini (BTC) järgmine samm nendele tasemetele!

26
ads

Põnevus Bitcoini (BTC) ühe nädala kõrgeima taseme saavutamisest on sundinud tehnilist analüüsi värskendama. Selles artiklis uurime nelja populaarse krüptovaluuta analüütiku Bitcoini analüüsi ja ennustusi.

Siin on kriitilised tasemed, mille analüütikud määrasid Bitcoinis (BTC)

Bitcoini iganädalase hinnaaktsiooni analüüsi jagas Twitteri analüütik Rekt Capital, kes postitas alloleva diagrammi, keskendudes BTC jõudlusele 50-päevase EMA ümbruses. Rekt Capital arvab, et 50-EMA võib toimida vastupanuna:

Kuigi BTC ei ole seda täiuslikult tagasi lükanud… (Sinine) Võib-olla on praegu mõttekas näha 50-nädalast EMA-d vastupanuna.

Bitcoini (BTC) järgmine samm nendele tasemetele

Vaalad prindivad 46 500 dollarit

Kui rääkida sellest, kuidas Bitcoini vaalad hinda tõmbavad, on ahelas olev analüütikaettevõte Whalemap avaldanud alloleva diagrammi, milles on üksikasjalikult kirjeldatud praeguse hinnataseme tugevat kogunemist, samuti varasemat 90 000 BTC kogunemist 46 500 dollari hinnatasemel. Whalemap ütleb, et 46 500 dollarit saab määravaks:

46 500 dollari suurune jälg näeb välja nagu trendi pöördumine. Vaalad pakuvad neil tasemetel teatud vastupanu. Kõik pilgud on 46 500 dollaril.

46 500 dollari suurust takistust tõstis esile ka turuanalüütik Michaël van de Poppe, kes postitas alloleva graafiku, mis annab ligikaudse prognoosi selle kohta, milline BTC hinnaaktsioon jaanuaris välja võiks näha.

Nagu Whalemap, ootab Poppe piirkonnas tugevat vastupanu:

Punane joon (ülal) võib olla Bitcoini jaoks väga realistlik stsenaarium. Ma kahtlen, et me läbime 46 000 dollari suuruse esialgse testi ühe korraga.

  • Pärast Bitcoini tagasilükkamist 44 000 dollari suurusest piirkonnast postitas Poppe allpool oleva säutsu, paludes kannatlikkust, kuna kõrgema marsruudi ilmumine võtab aega.

Cheds ütleb, et Bitcoin tegi valepausi

Kriptokoin.com Salapärane analüütik Cheds, kelle analüüsi teiega jagame, ütleb, et võib vilkuda signaal, mis tähendab, et Bitcoini (BTC) hinnahädad hakkavad pöörduma. Pseudonüümiga analüütik kirjeldas olukorda kui “vale purunemist” pärast seda, kui Bitcoin langes esmaspäeval korraks alla 40 000 dollari. Kui BTC langeb alla 40 000 dollari, on analüütiku sõnul seda väga raske taastuda.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply