USA pangad astuvad samme: krüptovaluuta tuleb!

USA-s on krüptoraha vallas astutud oluline samm. Samal ajal kui valitsusametnikud on igal võimalusel väljendanud muret USA dollariga seotud stabiilsete müntide pärast, on rühm USA panku jõudnud järeldusele, et emiteerib stabiilset münti. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Krüptovaluuta liikumine USA pankadest

Mitmed USA pangad on moodustanud grupi, mis pakub omaloodud, täielikult reguleeritud stabiilseid münte, et lahendada tarbijakaitse ja regulatiivsed probleemid seoses mittepankade stabiilsete müntidega. Grupp nimega USDF Consortium, mis alustas tegevust 12. jaanuaril, on Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) kindlustatud finantsasutuste ühendus.

Teate kohaselt on konsortsiumi asutajaliikmed New York Community Bank (NYCB), NBH Bank, FirstBank, Sterling National Bank ja Synovus Bank. Gruppi kuuluvad ka mitmed fintech-ettevõtted, mis hõlbustavad uue stabiilse mündi reklaamimist ja kasutuselevõttu. Krüptovaluuta nimega USDF; See on pankade emiteeritud stabiilne münt, mille eesmärk on konkureerida olemasolevate eraviisiliselt emiteeritud stabiilsete müntidega, nagu Tether (USDT) ja Circle’i USDC. Uut stabiilset münti vermivad ainult USA pangad ja seda saab liikmepankadest sularahaks lunastada suhtega 1:1.

Konsortsiumi eesmärk on pakkuda “suuremat tarbijakaitset” võrreldes reguleerimata stabiilsete müntidega. USDF töötab avalikul Provenance Blockchainil, mis on ettevõtte osaluse tõendamise (PoS) võrgustik, mille San Franciscos asuv Provenance Foundation käivitas 2021. aasta mais. Küsimus, kas USDF-i taga on reserve, rääkimata FDIC-i kindlustatud asutustest, jääb ebaselgeks. Samuti ei täpsustatud, kui palju stabiilseid münte üldse välja lastakse või millal tehakse need kättesaadavaks kasutajatele, kes peavad enne rahakoti avamist järgima kliendituvastuse/rahapesu protseduure.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*