See meemünt saavutas haripunkti!

Pärast CoinMarketCapi loendit võivad väikesemahulised meemimüntide projektid jõuda 1000% kasumimäärani. Viimaste näidete hulgas murdsid vaikuse FirstDog ​​​​(FSD), Shiba Inu (SHIB) ja Dogecoin (DOGE) üle 5000% kasumiga. Kuigi pärast seda kaotas see kiiresti rohkem kui poole oma väärtusest, põhineb FirstDogi ümber käiv hüpe üsna huvitaval Elon Muski säutsil. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

FirstDog ​​​​(FSD) katkestab DOGE vaikuse

FirstDog ​​​​(FSD) langes 1/5 võrra 0,00000002933 dollarile pärast seda, kui 24-tunnine kasv oli üle 5000%. Meemi märgiprojekt on Bitcoini ja Ethereumi vastu võitnud enam kui 350%. Võrdluseks, Dogecoin on viimase 24 tunni jooksul tõusnud enam kui 2% ja kaubeldakse kirjutamise ajal 0,1659 dollariga. Shiba Inu, kes kirjeldab end kui Dogecoini tapjat, on 24-tunnise perioodiga langenud 2% ja on 0,0000305 dollarit.

Elon Musk säutsus “Dogecoini” asemel “FSD”

FirstDog ​​​​ ütleb, et arendab kauplemiskaartide sotsiaalset mänguplatvormi, kus mängijad saavad üksteisega võidelda mängitavate NFT-de ja teiseste NFT-tarvikutega. Meemi märgis märkis Twitteris, et see on CoinMarketCapi ja Tesla Inc. suurimate teenijate hulgas. Projekti reklaamikampaaniad põhinevad FirstDogi lühendil “FSD”, mis on Elon Muski säutsus Tesla “Full Self-Driving (FSD)” kohta.

Mis puutub FSD hinnaaktsiooni päevasel ajal, siis meemi token tõusis täna järk-järgult 5000% ja registreeris ATH 0,00000002672 $. FirstDogi turukapitalisatsioon on 26 miljonit dollarit. Peaaegu piiramatu pakkumisega on FSD turukapitalisatsiooni järgi 3931. kohal. Projekti Twitteri kontol on 7,3 tuhat ja Telegrami kanalil 2,2 tuhat jälgijat.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*