See Altcoin on rünnaku all!

19
ads

Kogukonnakeskne altcoini projekt Saitama Inu (SAITAMA) on pärast pühapäevast uue rakenduse SaitaMask käivitamist seisnud silmitsi “suure bot-rünnakuga”. Twitteri värskenduses teatas Saitama Inu meeskond, et nad piiravad rakenduse kasutamist salvestus-API rünnaku leevendamiseks:

Meil oli tohutu robotirünnak, mis põhjustas meie API-s tõrkeid. Rünnaku leevendamiseks piirame praegu kasutamist. Värskendame rakenduse tavapärase töötamise ajal.

Mõned kasutajad teatasid, et nende märgid varastati pärast rakendusega ühenduse loomist

Pärast rakenduse vabastamist ja kogukonnale kättesaadavaks tegemist teatasid mõned kasutajad, et nende SAITAMA märgid varastati. See uudis läks sotsiaalmeedias levima ning SAITAMA hind langes viimase 24 tunniga lausa 10%. Seega on märgi hind viimase seitsme päevaga langenud üle 35%. SAITAMA kaupleb 16. novembril 2021 71% allpool ATH taset 0,0000002777.

Altcoini projekt tõusis esiplaanile 200 miljoni dollari suuruse häkkimisega

SAITAMA on Ethereumil põhinev ERC-20 märk. ETH Blockchain on koduks mitmetele kogukonnapõhistele krüptovaluutadele, nagu Shiba Inu. Rahakotirakendus SaitaMask käivitati selleks, et pakkuda oma kogukonnale tõhusamat kohta oma krüptovaluutade hoidmiseks. Alates Saitama loomisest 31. mail 2021 on krüpto silmitsi seisnud mitmete probleemidega. Mõned kasutajad väidavad, et projekti vaaladega manipuleeritakse ja kuvatakse valeandmeid sellistel platvormidel nagu CoinMarketCap. Eelmisel kuul varastati krüptobörsilt BitMart miljonite dollarite väärtuses SAITAMAT, mille kogusumma oli 200 miljonit dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply