Need tasemed tulevad Bitcoini hinnaga!

Vaatame nelja populaarse Twitteri ja Youtube’i analüütiku praegusi hinnaennustusi, kuna Bitcoin veedab oma esimesed tunnid üle 43 000 dollari alates 7. jaanuarist. Alex Kruger ja Nicholas Merten arvavad, et võimalik korrektsioon mõjutab turgu üldiselt positiivselt. Nexo kaasasutaja Antoni Trenchev jagas oma 6-kohalisi sihtmärke BTC-s.

Analüütikud tuvastavad Bitcoini hinna kriitilised tasemed

Alex Kruger ütleb, et inflatsioon on nüüd Fedi suurim murekoht. Kuna Bitcoin (BTC) langeb ATH-st üle 40%, võivad viimased tarbijahinnaindeksi (CPI) andmed, inflatsiooni mõõtmise tööriist, aidata määrata krüptoturu tsükli järgmist faasi. Kruger kaalub oma hiljutises analüüsis ka paranduse võimalust:

USA inflatsiooniandmed avaldatakse kolmapäeval. Kui THI üllatab negatiivselt, võib oodata hindade plahvatuslikku tõusu ja mõnda aega liikumist. Kui CPI üllatab positiivselt, “tuled kustuvad”, võib BTC langeda 30 000 dollarini.

Järgmine analüütik Nicholas Merten ütleb, et Bitcoin (BTC) langeb veelgi, kuid võib lõpuks leida tuge madalamatest hindadest ja alustada tohutut rallit. Oma hiljutises YouTube’i videos lisas analüütik, et Bitcoini turg on läbimas “unikaalset tsüklit”. Mis puutub Merteni hinnaennustustesse, siis analüütik arvab, et BTC turukapitali 25% langus 600 miljardi dollarini annab lõppkokkuvõttes positiivseid tulemusi:

25% turukapitali kaotus võimaldab meil moodustada HL-i taseme mööda seda tõusvat toetusjoont 2017. aasta tsükli eelmise takistuspunkti kohal. Tõenäoliselt näeme seda hiljem 650–700 miljardi dollari ringis.

Twitteri analüütik TechDev seevastu ütles, et Bitcoini hinnakorrektsioon ei lähe sügavamale. 334 000 jälgijaga analüütik rõhutab, et BTC korrektsiooniperiood hakkab lõppema ja Bitcoin valmistub alustama oma tsükli järgmist faasi. Sarnaselt teise kollase kastiga (allpool) eelmistes tsüklites oleme uue impulssvööndi alguses.

  • TechDev lisab, et ta usub, et Bitcoin on valmis veel üheks suureks ralliks selle aasta esimesel poolel, kuid midagi pole lõplikult kindlaks määratud.

Antoni Trenchev jagas 6-kohalisi BTC hinnaennustusi

Viimati liitus Nexo kaasasutaja Antoni Trenchev Bloomberg Marketsiga, et arutada krüptovaluutade 2022. aasta väljavaateid. Analüütik arvab, et käesolev aasta on Bitcoini jaoks muutlik ja ennustab, et see tõuseb juuni lõpuks 100 000 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*