Mis juhtub kullahinna 1. kvartalis? “Keskendu sellele tasemele”

Pepperstone’i sõnul valitseb kullaruumis optimism pärast seda, kui Föderaalreservi juhi Jerome Powelli kandideerimisavaldus vallandas hinnaralli. Pepperstone’i uuringute juhi Chris Westoni sõnul on praegu jälgitav võtmetase 1830 dollarit ja kullapullid on nüüd lootusrikkad, mida esimene kvartal võib väärismetallile tuua. Chris Westoni hinnangud ja prognoosid Föderaalreservi juhi Jerome Powelli kõne peegelduste kohta turgudel. Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

“USA reaalkursside mõistlik langus on kuldpullidele roheline tuli”

Kuld tõusis uutele igapäevastele tipptasemetele, kui Jerome Powell USA senati pangandus-, elamu- ja linnaasjade komitee ees tunnistas. Comexi kullafutuuride hind veebruaris oli 1821,20 dollarit, mis on 1,25% tõus. Kuigi Jerome Powell näeb välja nagu varemgi, sai ta aimu, kui vastupidav on Föderaalreserv olnud, kui turud rahapoliitikat karmistasid. Chris Weston, Pepperstone’i uurimistöö juht, kommenteerib:

Kuigi Jerome Powell ei ole Föderaalreservi oodatavate intressimäärade tõstmise ümber hindu tegelikult langetanud, oleme turgudel kindlasti leevendust näinud. Mis puutub hinnasurvega toimetulekusse, siis tundub, et see kinnitab ideed, et Fed annab neile maksimaalse paindlikkuse ja valikuvõimalused muutuva dünaamikaga toimetulemiseks, püüdes samal ajal hajutada usku, et nad on teatud teele kinni jäänud.

Jerome Powelli kommentaarid toetasid tooraineid, eriti kulda ja naftat, kuna USA dollari indeks (DXY) langes, mis on kollase metalli oluline tõus. “Dollarit on kõikjal müüdud,” ütleb Chris Weston, märkides, et see soodustab kaubatehinguid, eriti seal, kus toornafta hind on tõusnud ja saavutab nüüd novembri kõrgeima taseme, 86 dollarit, mis toidab naftavaluutade kogu tsükli tugevate liikumisteni.

USA reaalintressimäärade tagasihoidlik langus USA dollari nõrkuse ajal on sageli kuldpullidele roheline tuli ja lükkab kollase metalli kõrgemale. Siin me jälgime 1830 dollari tõusu.

USA kolmapäevased inflatsiooniandmed mängivad USA dollari järgmise määramisel võtmerolli, sest USA tarbijahinnaindeks tõusis detsembris aastases võrdluses 7%, mis on kooskõlas turu konsensuse hinnangutega. Kullaturul on sel talvel olnud palju valestarti, kuid Weston näeb seekord positiivseid märke:

Mulle on avaldanud muljet kollane metall, mis on suutnud võlakirjade tootluse hiljutise hüppe ületada, ja see võib rääkida loo sellest, et kuldpullidel oleks võinud esimeses kvartalis paremini minna.

Mis oli keskpanga esimehe Jerome Powelli kõnes?

Oma tunnistuse andmise ajal oli Jerome Powell USA majanduse ja tööhõive suhtes optimistlik, lubades samas inflatsiooni ohjeldada. Sellest lähtuvalt ütles Föderaalreservi esimees: “Sel aastal näeme majandust, kus tööturg taastub kiiresti ja inflatsioon on tunduvalt üle 2%. See ütleb meile, et majandus ei vaja ega soovi enam väga ühtset poliitikat, mida oleme pandeemiaga toimetulemiseks rakendanud. Kuid normaalsuseni on pikk tee,” ütles ta.

kullast

Kuid Jerome Powell hoiatas ka, et majanduslangus on võimalik, kui Fed on sunnitud liiga palju karmistama, lisades, et “Kui inflatsioon muutub liiga püsivaks, toob see kaasa palju karmima rahapoliitika, mis võib viia majanduslanguseni.” Poliitika normaliseerimisest rääkides rõhutas Jerome Powell alandlikuks jäämise tähtsust. “Märtsis lõpetame varaostud. Tõstame intressimäärasid. Ja millalgi sel aastal alustame bilansi teise ringiga,” ütles Föderaalreservi esimees ja jätkas järgmiste väidetega:

Ajastamise kohta komisjon otsust ei teinud. Peame selles suhtes alandlikud olema. Kasvu ja potentsiaalset inflatsiooni ohustavad mõlemad pooled. Peame pöörama tähelepanu majanduses toimuvale ja olema valmis aasta läbi kohanema.

Lõpetuseks ütles Jerome Powell, et Föderaalreservi bilansi kahanemine võib seekord toimuda varem ja kiiremini: „Seekord on meil võimalus tegutseda varem ja veidi kiiremini. Rohkem selgust selles osas saabub peagi. Arutame seda jaanuari koosolekul,” ütles ta.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*