Investeerimisnäpunäited Bitcoini ja Altcoinide jaoks Binance’i tegevjuhilt!

21
ads

Binance’i tegevjuht Changpeng Zhao, kelle varandus on hinnanguliselt 96 miljardit dollarit, osales otseüritusel, et rääkida erinevatel Bitcoini, altcoini tööstuse ja Blockchaini tehnoloogiaga seotud teemadel. Üritusel juhtis ta tähelepanu mõnele esemele, mis on vihjeks neile, kes investeerivad. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Bitcoini ja altcoini investeerimisnõuanded Changpeng Zhaolt

Binance’i tegevjuht Zhao, kes on krüptoraharuumi üks rikkamaid inimesi, andis ODDO BHF üritusel, kus ta osales, turul erinevaid kommentaare ja investeerimisnõuandeid. Miljardär puudutas ka selliseid teemasid nagu NFT, metaversum, web 3.0, detsentraliseeritud rahandus (DeFi), valitsuse regulatsioon ja Binance’i plaanid. Zhao soovitused investeeringuteks on järgmised:

  • Zhao soovitas inimestel krüptoruumi siseneda vähese rahaga, eraldades vähem kui 1 protsendi oma rahast krüptoturuga tutvumiseks ja tehnoloogia toimimise mõistmiseks.
  • Binance’i tegevjuht soovitas inimestel õppida ka ise uurimistööd tehes ja mitte investeerida projektidesse lihtsalt selleks, et olla juhitud sõbralt või sotsiaalmeedia mõjutajalt.
  • Ta juhib tähelepanu sellele, et mida vähem projekte investeerida, seda parem CZ sõnul. Nii arvab ta, et investor saab paremini aru, mida ta teeb.
Binance'i tegevjuht: "DeFi projektid jagavad selle kokkuvarisenud Altcoiniga sama saatust"

Binance’i tegevjuht nentis, et nii web 3 kui ka metaverse on kaks mõistet, millel pole siiani täpset tähendust. Teisisõnu mainis ta, et nende määratluse osas pole siiani üksmeelt. CZ ütleb, et web 3.0 on detsentraliseeritud Internet, millel on kasutajatele rohkem õigusi, eriti kui finantsintegratsiooniga on rohkem kasutusjuhtumeid. Regulatiivseid probleeme käsitledes kinnitas Zhao veel kord, et need sobivad tööstusele hästi. CZ teatas, et soovib luua igas riigis ühe börsi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu, rikkudes intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply