5 analüütiku peamised ennustused: kuld näeb neid tasemeid!

Kulla hind kõikus neljapäeval veidi, eelmise sessiooni ühe nädala kõrgeima taseme lähedal, kuna USA dollari ja riigikassa intressimäärade langus pärast oodatavaid inflatsiooniandmeid suurendas vajadust kiirema intressitõusu järele. Analüütikute turukommentaarid ja kullaprognoosid, Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Tõenäoliselt jätkatakse kulla toetamist”

Eelmisel seansil saavutas kulla hind ühe nädala kõrgeima taseme, 1827,92 dollarit, mis on kõrgeim tase alates jaanuarist. Selle artikli kirjutamise ajal kaupleb see külgsuunas hinnaga 1822 dollarit. Geojit Financial Servicesi kaubauuringute juht Hareesh V kommenteerib:

Paljud investorid ootavad Föderaalreservilt selget pilti (kahanemise kohta) koos USA dollari tootlusega. Seetõttu on hinnad peaaegu püsivad.

USA tarbijahinnad tõusid detsembris 7% tasemele, mis on viimase nelja aastakümne suurim inflatsiooni tõus aasta-aastalt. See areng tugevdas ootusi, et Föderaalreserv hakkab märtsist intressimäärasid tõstma. Dollarindeks (DXY) langes pärast inflatsiooniandmeid kahe kuu madalaimale tasemele, muutes kulla offshore-investorite jaoks atraktiivsemaks. Stephen Innes, SPI Asset Managementi juhtivpartner, viitab kulla praegusest kauplemisvahemikust väljumise katalüsaatorile:

Kui turg ei suuda Föderaalreservi 2% intressimääraga sammu pidada, jätkatakse tõenäoliselt kulla toetamist. Aga kas see läheb kõrgemale? See on tõeline küsimus. Me vajame Fedi narratiivist pisut veenvamat pööret.

Suki Cooperi sõnul pidas kollane metall üsna hästi vastu

Ka USA 10-aastased võrdlusintressimäärad langesid ja eemaldusid nädala alguses nähtud kahe aasta kõrgeimast tasemest. Kulda peetakse inflatsiooniriski maandamiseks, kuid väärismetall on väga vastuvõtlik USA intressimäärade tõusule, mis suurendab mittetootvate väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulu. Standard Charteredi analüütik Suki Cooper ütleb, et kulla hinnad püsivad üsna hästi, isegi kui turg otsib jätkuvalt esimest Föderaalreservi intressitõusu märtsis:

Ajalooliselt on kulla hind olnud intressitõusude alguses. Hinnamuutused näitavad, et turg hindab intressimäärade tõusu ja lühiajalise DXY tugevust.

Kuldne

Kulda peetakse kasvava inflatsiooni kaitseks. High Ridge Futuresi metallidega kauplemise direktor David Meger aga ütleb, et inflatsioonisurve tugevdab lähinädalatel kulda, viies selle üle tehnilise takistuse, umbes 1830 dollari piires.

Vahepeal oli Wall Streeti võit kulla tõusu ohjeldamine, kuna inflatsiooninäitajad leevendasid muret oodatust kiiremate intressitõusude pärast. OANDA maaklerifirma vanemturu analüütik Edward Moya ütles märkuses:

Kuld näib olevat heas seisus. Sest riigikassa intressimäärad ei taastu palju tugevamalt enne, kui finantsturgude bilansi kokkutõmbumine on kindel, ja seda ei juhtu enne vähemalt mõnda FEDi koosolekut.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*