Vaata, see Altcoin pakub suurepäraseid võimalusi!

17
ads

Legendaarne krüptoanalüütik Michaël van de Poppe ütles, et ettevõttekeskne altcoini projekt on jõudmas algtasemele, kust saab tõhusalt väljuda. Oma viimases analüüsis keskendub Poppe populaarsele tarneahelaplatvormile VeChain (VET) ja osutab novembri kohalikele tipptasemetele. pruut, Kriptokoin.com Heidame pilgu meie koostatud jooksvatele kutsehariduse analüüsidele.

Van de Poppe: Otsin suuri võimalusi

VeChain on krüptovaluuta ja Blockchaini platvorm, mis on loodud ettevõtetele mõeldud lahendustele, et aidata ettevõtetel oma tarneahelaid optimeerida. Oma hiljutistes avaldustes ütles Van de Poppe, et 0,075 dollarit toimib kutsehariduse ja -koolituse käivitajana. Turukapitali järgi 34. kohal asuv krüptovaluuta jõudis pärast seda oodatud väljumist 0,08 dollari piiresse. Ületurgu hõlmava tõusuga kaasneb VeChaini (VET) kasv 11,33% viimase 24 tunni jooksul, kuid siiski umbes 12% võrreldes nädalataguse hinnaga.

Justin Bennett jagab altcoini projekti ralliennustusi

Van de Poppe pole ainuke analüütik, kes VeChainil viimasel ajal tõusuteed ootab. Eelmisel nädalal ütles Twitteri analüütik Justin Bennett, et kutseharidus võib praegusest hinnast mitu korda tõusta:

Kuni kutseharidus on üle 0,06 dollari, olen järgmiseks aastaks endiselt tõusutrendis. Ma arvan, et kui me läheme üle 0,10 dollari, võiksime jõuda 0,103 dollarini, 0,12 dollarini ja seejärel potentsiaalselt 0,15 dollarini.

  • Bennett jagas ka seda, et VET hind võib pärast võimalikku rallit sihtida 0,38–0,40 dollari suurust piirkonda.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply