Täna on kullahindade jaoks kriitiline päev! Siin on, millised nad võiksid olla

24
ads

Paljude ekspertide sõnul on tänane päev kullahinna osas väga oluline. Täna on kõigi pilgud suunatud USA inflatsiooninumbritele. Niisiis, kuidas võib see olukord mõjutada untsi kulla, mille hind oli kirjutamise ajal 1816 dollarit, ja grammi kulda, mille hind oli 806 liiri? Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Kuidas mõjutavad kulla hinda USA andmed?

USA-s teatatavaid inflatsiooniotsuseid oodatakse pikisilmi. On ilmne, et inflatsiooninumbrite väljakuulutamine ja USA Föderaalreservi intressiotsus mõjutasid turge. Eelmisel nädalal tõusid kulla hinnad pärast inflatsiooniootusi ja FEDi juhi Powelli inflatsioonikommentaare. Täna, kell 16:30 Türgi aja järgi, avalikustatakse USA detsembri tarbijainflatsioon. Bloombergi andmetel oli see näitaja novembris 6,8 protsenti aastases võrdluses, kasvades sel kuul 7,1 protsendilt.

Paljud eksperdid andsid oma kommentaarid selle kohta, kuidas andmed turgu mõjutavad. Üks neist oli majandusteadlane Selçuk Geçer. Twitteris jagatud postituses ütles Geçer: “Homme on kriitiline… USA inflatsioon on tulemas… Loodan, et see ei lähe üle 7 protsendi…”

4 analüütikut: kulla hind võib nädala jooksul nendele tasemetele jõuda!

Terra investeeringute peaökonomist Enver Erkan juhib tähelepanu, et kui inflatsioon jätkub, langeb kuld ootustega, et Fed karmistab rahapoliitikat kiiremini, samas kui Föderaalreservi protokollid näitavad, et ollakse valmis intressimäärasid tõstma oodatust varem. Ekspertide hinnangul põhjustab oste tagasitõmbeid asjaolu, et inflatsioon ei parane.

Eksperdid arvavad, et inflatsiooni tõusu ja tööhõiveandmete paranemise korral võib intressitõusu realiseerumine untsi kulla hinda alandada. Mõnede arvates võivad rallimõtted riiulisse jääda, kui kuld langeb inflatsiooniandmete tulemusel alla 1840 dollari untsist. Kui 1920 dollari taset ületatakse, võib oodata laiemat tõusu. Teisisõnu näitavad hiljem päeva jooksul avaldatavad andmed, kuidas inflatsioon turgu mõjutab.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply