SHIB 2 siseneb uutesse vahetustesse!

25
ads

India krüptobörsist Giottus on saanud uusim India krüptovaluutabörs, mis hõlmab meemmünti Shiba Inu. India krüptovaluutabörs Giottus avas teisipäevase avalduse kohaselt positsiooni Shiba Inu (SHIB) jaoks. Detail Kriptokoin.com‘annab.

DOGE, SHIB krakitud: see meemünt lasti turule!

Shiba Inu 2 on noteeritud India börsil

Detsembri keskel noteeris börs ka teise meemikrüptovaluuta Floki Inu (FLOKI). Börsi käivitasid 2018. aastal ettevõtjad Vikram Subburaj ja Arjun Vijay. Algus sai raske kohe pärast seda, kui India Reservpank (RBI) andis kurikuulsalt finantsasutustele korralduse katkestada sidemed krüptovaluutadega tegelevate ettevõtete ja üksikisikutega. Algselt pidi Giottus käima tavalise spot-börsina, kuid keeld nurjas esialgu plaani. Hiljem pidi ettevõte hakkama tegutsema peer-to-peer börsina.

Kuulus miljardär ei hoia Bitcoini, see meem hoiab münti!

Giottus suutis pärast pangandustoe taastamist registreerida märkimisväärse tehingumahu ja igakuiste postituste kasvu. Chennais asuv börs saavutas viimase 24 tunni jooksul 207 miljoni dollari suuruse kauplemismahu. Enne Giottust noteeriti Shiba Inu suuremates India börsides, nagu Unocoin, ZebPay ja CoinDCX. Üks India krüptobörse, mis hiljuti Shiba Inu noteeris, oli Koinbazar. Koinbazari põhieriala on võimaldada USA ettevõtjatel oma platvormil kaubelda. Börs on tegutsenud aastast 2020 ja on Coinmarketcapi edetabelis 154. kohal.

Shiba Inu (SHIB) ja Polygon (MATIC) olid 2021. aastal India börsil kõige enam kaubeldavad altcoinid. Need kaks krüptovaluutat on praegu turukapitali osas vastamisi. SHIB langes hiljuti alla MATICu ja on hetkel 14. kohal 14,9 miljardi dollari suuruse turuväärtusega.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply