Hea uudis nende 7 Altcoini investoritele: loetleb 5 börsi!

Krüptovaluutabörsid pakuvad jätkuvalt erinevaid altcoinide loendeid. Kraken, üks populaarsemaid börse, Coinbase Pro, Bitso, Crypton ja BitMart, teatasid, et nende platvormidel on mõned altcoinid ja pariteedid. Pärast teateid tõusid mõne krüpto hinnad. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Need 7 altcoini võtsid oma koha erinevatel platvormidel

Esimesed uudised tulid Krakenist. Maailma üks suurimaid krüptobörse Kraken teatas 12. jaanuari blogipostituses, et Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT) ja OMG (OMG) on nüüdsest Jaapani klientidele saadaval. Chainlink on kirjutamise ajal jõudnud lühiajaliselt 25,89 dollarilt 27,81 dollarile. BAT näitas ligi 5 protsendilist kasvu, samas kui OMG tõusis 7,5 protsenti.

Teiseks teatas Coinbase Pro, et on avanud Goldfinchi protokolli (GFI) hoiused, ja teatas seejärel kauplemise algusest. GFI kasvas 12,02 protsenti.

Kolmandaks võttis Mehhiko populaarseimal krüptovaluutabörsil koha sisse populaarne meemmünt Shiba Inu (SHIB). Bitso teatas, et Ethereumil põhineva krüptovaluutaga Shiba Inu (SHIB) saab nüüd kaubelda tema platvormil. SHIB vahetab omanikku hinnaga 0,00002847 dollarit, mis on artikli kirjutamise ajal 5,4 protsenti rohkem.

Teisest küljest teatas Utopia P2P, et on kauplemiseks avanud Bitcoini (BTC) / Tetheri (USDT) pariteedi. Teerajaja krüptovaluuta Bitcoin teeb oma debüüdi paarina Tetheriga (USDT), mis on suurim USD-ga seotud stabiilne münt börsil Crypton, mille on loonud Utopia P2P meeskond.

Lõpuks teatas üks krüptovaluutade kauplemisplatvormidest Bitmart, et pakub tuge SafeMoonile, mis on hiljuti kolinud V1-st V2-le. Börs pakub kasutajatele kliiringuteenust, st üleminek V1-lt V2-le toimub automaatselt, nii et platvormi kasutajad ei pea neid käsitsi üle kandma. SAFEMOON on kasvanud ligi 7 protsenti.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*