Hankige kuld ja need 3!

Robert Kiyosaki on maailma ühe kuulsaima finantsraamatu “Rikas isa, vaene isa” tuntud autor. Aeg-ajalt investeerimisnõuannetega esiplaanile tõusnud Kiyosaki juhtis oma uutes väljaütlemistes tähelepanu kullale, Bitcoinile ja hõbedale. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Kuld, hõbe, Bitcoin ja börsinõuanded Kiyosakilt

Lisaks kirjanikutööle kasutab ta sageli oma mõjuvõimu sotsiaalmeedias investeerimis- ja finantsnäpunäidete andmiseks. Ta köitis paljude tähelepanu, kui ütles oma viimases Twitteris säutsus, et meil oli turukorrektsiooni ajal suurepärane võimalus raha teenida.

Kiyosaki ütles, et turud on parimad võimalused “ostlemiseks”, kuna turud pakuvad allahindlusi. NASDAQ teatas, et kuld, Bitcoin ja hõbe langevad ning on aeg selle languse ajal varasid ostes rikkamaks saada. Kiyosaki kasutas järgmisi väiteid:

Imeline uudis. NASDAQ kukkus 2%. Kuld odavnes 0,2 protsenti. Bitcoin on langenud 1,4 protsenti. Hõbe kallines 0,01%. S&P kukkus 1,6 protsenti. Turud kukuvad kokku. Fed ei trüki võltsraha. Imeline uudis. Turukrahhid on parim aeg rikkaks saamiseks. Minge ostlema, kui finantsturud langevad.

JP Morgan hoiatab: suured käed müüvad Bitcoini ja lähevad kullale!

Traditsioonilistesse turgudesse väheusutav Kiyosaki, kes on alati olnud suur krüptovaluutainvesteeringute toetaja, näib uskuvat turgude ja aktsiate taastumise võimalikkusesse lähiajal. Seetõttu soovitab ta osta börsi- ja krüptovaluutade turul olevaid langusi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*