FEDi president räägib krüptovaluutadest: seadus on tulekul!

26
ads

USA keskpanka 4 aastat juhtinud Jerome Powell teatas, et tänavused varaostud lõpetatakse märtsis. Need inflatsiooni vähendamiseks võetud sammud panid FED-i ummikseisu sellistel põhjustel nagu uued variandid ja kõrge inflatsioon. Lisaks tugevdas president Biden signaale, et tõstab intressimäärasid. Kriptokoin.com Heidame pilgu Fedi esimehe krüptoraha väljavõtetele, mille oleme koostanud kui

Fed Chairman räägib krüptovaluutadest

Hiljuti esines senatis Föderaalreservi esimees Powell. Pärast Powelli olulisi avaldusi krüptovaluutade ja turu kohta tõusis Bitcoini hind umbes 900 dollarini. Selgitused sisaldasid, et bilansiotsuse tegemiseks võib kuluda kaks kuni neli koosolekut ning sekkutakse bilansi kiiresse kokkutõmbumisse. Öeldes, et mure dollari pakkumise pärast tõstab energia- ja toiduainete hindu, tunnistab ka Powell, et nad ei saa seda ära hoida.

Fedi esimees puudutas seda eelseisvas aruandes ja teatas avalikkusele, et nad annavad sellele küsimusele tagasisidet. Powell nendib, et raport ei tähenda veel seisukoha võtmist. Sel põhjusel ei pruugi USA-st mõnda aega olla uudiseid krüptoregulatsioonide kohta, mida meie riigis demokraatlike sammudega ette valmistada püütakse. Peale nende jagas USA kongresmen Tom Emmer, et krüptoraha määrused avaldatakse varem. Powell seevastu viitas märtsikuu kulllikule retoorikale, kuigi jaanuari lõpus toimuval FED-i koosolekul intressimäärade tõstmist oodata ei ole.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply