Bond Kingi pommi kullaennustused: laske sellel plahvatada!

Sel ajal, kui Föderaalreserv valmistub vastu tulema kasvava inflatsiooniga, ütleb miljardär “võlakirjakuningas” Jeffrey Gundlach, et see on praegu “majanduslanguse valves”. DoubleLine’i tegevjuht Jeffrey Gundlach nendib, et 2022. aastal on oluline jälgida, kuidas majandus reageerib karmimale rahapoliitikale 2022. aastal, ja jagab oma kullaprognoose. Võlakirjakuninga aktsiad Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud.

Jeffrey Gundlachi sõnul saadavad turud signaali “hakake tähelepanu pöörama”.

“Inflatsioonisurve kasvab,” ütles Jeffrey Gundlach ja lisas, et majandust vaadates ei saa eitada, et seda toetab kvantitatiivne lõdvendamine ja Fedi bilansi laienemine. Ja kuna see on möödas, on võlakirjakuninga sõnul ebamõistlik arvata, et 2022. aastal ei tule riskivarade ja lõpuks ka majanduse jaoks enam vastutuult ning signaalid võlakirjaturult on mõneti sarnased majanduslanguse eelse perioodiga.

Jeffrey Gundlach nendib, et ta ei ennusta peatset majanduslangust, kuid USA tarbijate kindlustunde ja tulukõvera andmed viitavad potentsiaalsele aeglustumisele ning kommenteerib, et “Meil on selline majanduslangus, nagu me pole olnud viimase kahe aasta jooksul. ” Jeffrey Gundlach selgitab oma analüüsi järgmiselt:

See jõuab punktini, kus tulukõver hakkab valgustama edasist nõrgemat majandust. Nad ei ole veel majanduslanguses, kuid sarnaselt tarbijate kindlustundega ei saada nad enam signaali “ärge muretsege, lõõgastuge”. Nad saadavad signaali “hakka tähelepanu pöörama”. Ja kindlasti teeme seda aasta edenedes.

“USA inflatsioon on 2022. aastani prognoositust kõrgem”

Suurenenud palgakasvu vaadates näib Fed olevat “kõverast tublisti tagapool”, mis selgitab hiljutist kullilist langust. Jeffrey Gundlach tuletab meile meelde, et iga kord, kui Föderaalreservi esimees Jerome Powell kõneleb, muutub ta intressimäärade tõstmise vajaduse suhtes üha kurjemaks. Kui agressiivne saab keskpank sel aastal olla? Oma küsimust hinnates prognoosib Jeffrey Gundlach, et intressimäärad tõusevad 1,5%ni enne, kui karuturu ja majanduslanguse surve hakkab majandust mõjutama, rõhutades:

Kui tuleb järgmine majanduslangus, eriti USA-s, võib see väga hästi juhtuda, Föderaalreserv seisab silmitsi väljakutsega, mida teha intressimääraga, eriti kui see peab 1,5% juures kursi ümber pöörama.

kullast

“Majandusteadlased arvavad, et see taastub 2023. aasta esimeseks kvartaliks 2,5% tasemele. Alates umbes 7% -st kõlab see soovmõtlemisena, ”ütleb DoubleLine’i tegevjuht, lisades, et inflatsioon püsib kõrgel kogu 2022. aastal ja kõrgem sellest, mida enamik inimesi hindab.

Jeffrey Gundlach ütles Citi inflatsiooniüllatusindeksile viidates: “Meil on nüüd ülemaailmne inflatsiooni üllatus. See oli üks tõuke Jerome Powellile oma tooni nii radikaalselt muutma. Ta ütles, et teeb peaaegu kõik, et inflatsioon kontrolli alla saada.

Bond Kingi vaade kullale ja USA dollarile

Jeffrey Gundlachi väljavaade kullale ja USA dollarile jääb muutumatuks: kollase metalli pikaajaline tõus ja dollari pikaajaline langus. Bondi kuningas ütleb:

Mitme aasta perspektiivis olen kulla suhtes üsna optimistlik. Sest ma olen dollari mitmeaastase väljavaate osas karul.

kullast

Lähiajal aga kinnitab Jeffrey Gundlach, et jääb neutraalseks seni, kuni kullaturg oluliselt liigub. „2018. aasta septembris tõusime kullalt 1180 dollarilt. Ja kullal on sealt kindlasti kuubuum olnud. Me muutusime neutraalseks 1800 dollariga, ”ütles DoubleLine’i tegevjuht, jätkates oma hinnangut järgmiselt:

Me ei saanud paremat ülaosa; See läks üle 2000 dollari. Kuid teil oli piisavalt võimalusi kullale 1800 dollariga uuesti siseneda. Praegu on see üsna neutraalne. See kallistab, sisenedes järjest tihedamasse voodrivormi. Nii et pole vaja arvata. Las turg puhkeb nii või teisiti.

DoubleLine’i tegevjuht juhib tähelepanu ka sellele, et USA aktsiad lähevad muu maailmaga võrreldes liiga kalliks ja ütleb, et on panustanud Euroopa aktsiatele, et sel aastal paremaid tulemusi saavutada, lisades, et “väärtusega ostjate jaoks on sõnum siin üsna selge.”

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*