5 analüütikut jagasid taset, mida kullahind näeb ja vaatab!

32
ads

Kulla hind tõusis teisipäeval USA dollari ja riigikassa tootluse nõrgenemise toel, kuna kauplejad ootavad detsembri inflatsiooniandmeid ja kaaluvad panuseid Föderaalreservi kiiremale intressitõusule. Analüütikute turukommentaarid ja tehniline analüüs Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Kollane metall võib veelgi langeda, kui USA inflatsioon ületab prognoosi”

Kommenteerides turgude arenguid, kommenteerib DailyFX strateeg Margaret Yang, et nii USA dollari kui ka 10-aastase riigikassa intressimäärade langus toetab kulla hinda, kuid turgudel on sel aastal siiski näha kolm kuni neli intressitõusu, mis piirab tõusupotentsiaali.

Samal ajal langesid 10-aastaste riigivõlakirjade tootlused 1808-lt umbes 1757 protsendile, mis on peaaegu kahe aasta kõrgeim näitaja. Kulda peetakse kõrge inflatsiooni kaitseks, kuid väärismetall on väga vastuvõtlik intressimäärade tõusule, kuna see suurendab väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulusid. Goldman Sachs ootab nüüd, et USA Föderaalreserv tõstab intressimäärasid sel aastal neli korda, mis vastab JP Morgani ja Deutsche Banki analüütikute seisukohale.

Kuldne

Dollar kukkus valuutakorvi suhtes, kui kauplejad vaatasid Föderaalreservi esimehe Jerome Powelli ametisse nimetamise istungile hiljem päeval, kui kauplejad otsisid uusi vihjeid poliitika normaliseerimise ajastuse ja tempo kohta. Margaret Yang hindab inflatsiooninäitaja mõju kullale järgmiselt:

Turud prognoosivad 5,4% aastast alusinflatsiooni kasvu ning kui arvud seda hinnangut ületavad, võime näha dollari veelgi kõrgemat tõusu ja kulla hinna langust. Kui aga inflatsioon langeb alla ootuste, võib see kullale veidi leevendust pakkuda.

“Kauplejate ja investorite riskikartlikkus ei ole selle nädala alguses olnud terav, kuid neil pole ka riskiisu,” kommenteeris Kitco Metalsi vanemanalüütik Jim Wyckoff oma märkuses.

Pablo Piovano: Kuld sihib nüüd 1830 dollari tsooni

CME Groupi kiirandmete kohaselt muutis avatud huvi kulla futuuriturgude vastu eelmise igapäevase languse ning esmaspäeval tõusis ligi 14,2 000 lepingut. Siiski on kauplemismaht sel aastal esimest korda kahanenud ligikaudu 104,5 000 lepingu võrra.

Kuldne

Turuanalüütiku Pablo Piovano sõnul alustasid kulla hind nädalat optimistlikus meeleolus avatud intressimäärade tõusu keskel. Siiski ütleb ta, et lähiajal on tõenäoline suurem kasum, mille vahetu eesmärk on hiljutine tipptase 1830 dollari piirkonnas.

Olulised tasemed, mida kulla hinna osas jälgida

Turuanalüütiku Dhwani Mehta kasutatav Technic Confluences Detector näitab, et kulla hind liigub terve resistentsustaseme tiheda klastri poole, mis on umbes 1807 dollarit, kus ühetunnine SMA200, ühepäevane SMA10 ja eelmine nelja tunni kõrgeim hind langevad kokku.

Kui tõusutempo pikeneb, võib kulla hind vaidlustada ühepäevase R2 pöördepunkti 1809 dollaril; Sellest kõrgemal tuleb mängu ühenädalane Fibonacci 61,8% ja ühe kuu Fibonacci 23,6% konsolideerimine 1813 dollariga. Lisaks väidab analüütik, et ostjad sihivad ühepäevase R3 pöördepunkti 1818 dollarile. Dhwani Mehta toob oma tehnilises analüüsis välja järgmised tasemed:

Teisest küljest on vahetu negatiivne külg 1803 dollariga, neljatunnine SMA100. Järgmine asjakohane tugi on umbes 1801–1800 dollarit, ühepäevase SMA200, ühetunnise SMA100 ja 38,2% ristmikul. -kuu Fibonacci. Fibonacci 38,2% tuleb kullaoptimistidele üks päev pärast 1798 dollarit appi. Pullide viimaseks kaitseliiniks ennustatakse 1794 dollarit. Sellel tasemel vastab ühenädalane Fibonacci 23,6% neljatunnisele SMA200-le.

Kuldne
Tehniliste liitumiste detektori vaade.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply