See Altcoini projekt käivitub paratamatult 10 dollarini!

30
ads

Krüptoanalüütik Lark Davis arvab, et populaarse altcoini projekti Polygon (MATIC) 10-dollarine hind 2022. aasta lõpuks on vältimatu. Selles tuuakse esile erinevad arengud, partnerlussuhted ja verstapostid, mille võrgustik on selle tulemusena saavutanud. Detail Kriptokoin.comannab.

“See altcoini projekt maksab 10 dollarit”

Krüptoanalüütik Lark Davis ennustab aasta lõpuks MATICu hinda 10 dollarit. Siin on põhjus: eelmisel aastal ostis Polygon kaks suuremat zk roll-up skaleerimislahendust: Hermezi võrgu augustis ja Miri plokiahela detsembris. Need pakuvad rohkem lahendusi kui need, mida hostitakse Ethereumis, ja ka rohkem eeliseid nende ahelaülestele kasutajatele. Need tehnoloogilised edusammud tõid Polygonile eelmisel nädalal 500 miljonit dollarit tulu. Märkides MATIC-i väärtuse tõusu eelmise aastaga võrreldes, ütles Davis, et sama võib kajastuda ka tänavu. 2021. aasta jaanuaris oli MATICi väärtus umbes 0,02 dollarit. Selle aasta lõpuks oli selle hind tõusnud veidi üle 2 dollari.

Enim investeeritud Altcoini projektid on välja kuulutatud

Veelgi enam, uute kasutajate statistika kohaselt on Polygon palju paremini kasutusele võetud kui Ethereum. Viimase 8 kuu 129 miljonist Polygoni kasutanud kontost on Ethereumis aadressid vaid 15 protsendil. Ainuüksi detsembris 2021 kiitles Polygon oma ökosüsteemi 7200 uue arendaja lisamisega. Ja selle kuu viimasel nädalal juurutasid võrguarendajad 1,8 miljonit nutikat lepingut, Ethereumi puhul aga 105 000. Lisaks on Polygon end NFT-de ja DeFi maailmas tugevalt sisse seadnud. Dune Analyticsi andmetel müüs võrk ainuüksi detsembris 2021 1,99 miljonit NFT-d. Uniswap, maailma suurim detsentraliseeritud börs, alustas Polygonil detsembris. Polygoni kiirvahetusfunktsioon oli ainuüksi detsembris laialdaselt kasutusel 226 000 kasutajaga. Nende hulka kuuluvad DeFi protokoll Aave, maailma suurim NFT turg OpenSea ja Sandbox metaverse platvorm.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply