Need 3 Altcoini kukkusid kokku!

Krüptoanalüütiku Yashu Gola sõnul valmistab Bitcoini (BTC) kaotus 2022. aasta esimese kümne päeva jooksul vähem pettumust kui mõned tema juhtivad krüptokonkurendid, mis on kukkunud palju tugevamalt. Analüütik analüüsib kolme žetoone, mis on loetletud allpool 50 parima krüptovaluuta hulgas, et ületada Bitcoini (BTC) seitsmepäevase aja jooksul. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele ette valmistanud Yashu Gola analüüsi.

“Bitcoin on suhteliselt parem”

Ühe Bitcoini (BTC) hind on viimase seitsme päeva jooksul langenud peaaegu 10% ja on täheldatud püsivat langust, kuna see langes jaanuaris allapoole oma ajutist psühholoogilist toetust, 40 000 dollarit.

BTC nädala hinnagraafik / Allikas: TradingView

Bitcoini (BTC) kantud kahjud näivad siiski olevat väiksemad kui mõnede selle peamiste krüptokonkurentide tulemused. Näiteks Cardano (ADA), turukapitali järgi suuruselt seitsmes krüptovaluuta, on viimase seitsme päevaga langenud umbes 1,15 dollari ringis, mis on umbes 11%. Samamoodi langes turukapitalisatsioonilt suuruselt kaheksas Ripple (XRP) samal perioodil umbes 10% ligikaudu 0,75 dollarile.

Vahepeal on mõned krüptovaluutad, mis on loetletud top 50 digitaalsete varade hulgas, kannatanud viimase nädala jooksul veelgi suuremaid 15–30% kahjusid. Nende hulka kuuluvad Ethereumi native token ETH, mis on kaotanud üle 16%, ja Blockchaini rivaal Terra, mille token LUNA on langenud umbes 20,50%.

Varisenud altcoini projektide analüüs

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity kasum on aasta-aastalt kasvanud üle 12 000%, mistõttu on see kauplejate jaoks üks parimaid projekte oma kasumi kindlustamiseks. AXS-i hind on viimase seitsme päeva jooksul langenud ligi 27,5%, 70 dollarile, mis teeb sellest suurte müntide seas halvima tootlikkuse. Vahepeal saavutas AXS/BTC paari 0,0017 BTC, mis on sama perioodiga peaaegu 17% vähem.

Bitcoin
ASX ja AXS/BTC päevane hinnagraafik / Allikas: TradingView

Kuid analüütiku sõnul võib AXS-i hind lähipäevil rallida, hoiatades suhtelise tugevuse indeksi (RSI) märgi “üle müüdud” oleku eest, mis on üks turu peamisi hoogunäitajaid. Analüütik märgib, et AXS-i päevane RSI on langenud alla 30, mida traditsioonilised hartad tõlgendavad ostusignaalina:

AXS-i kohta tuleb rohkem tõusumärke allapoole suunatud sihtpiirkonnast vahemikus $ 64,50 kuni $ 50, nagu on näha alloleval diagrammil. Täpsemalt, 64,50 dollari tase toetas AXS-i hinda 2021. aasta augusti-septembri kauplemissessiooni ajal.

Bitcoin
Igapäevane hinnagraafik, mis näitab AXS-i võimalikke negatiivseid eesmärke. Allikas: TradingView

Tema analüütik tuletab samamoodi meelde, et umbes 50 dollari tase on põhjustanud kauplejatel alates septembrist neli korda AXS-i kogunemise. Vastupidi, allapoole sihtvahemikku jääv paus võib langeda alla 40 dollari, mis on teine ​​​​toetustase alates 2021. aasta augustist.

Aave (AAVE)

Aave on alates 10. jaanuarist 2021 istunud ligi 60% aastakasumi kohal. Sellegipoolest on sellest saanud üks halvima tootlusega krüptovaluutasid 2022. aastasse sisenemiseks. AAVE hind on viimase seitsme päeva jooksul langenud veidi üle 24% 200 dollarini. Vahepeal oli märgi tootlus Bitcoini suhtes umbes -15%, mis viitab sellele, et kauplejad pole Aave tõusus veendunud.

Bitcoin
AAVE ja AAVE/BTC päevane hinnagraafik / Allikas: TradingView

Analüütik märgib, et AAVE igapäevane RSI on alates 27. detsembrist olnud languses ja on nüüd 39 lähedal. Analüütiku sõnul on praegu näha pikemat korrektsiooni, et jõuda ülemüüdud tasemeni alla 30, mis tähendab, et AAVE hinnal on veel ruumi praegusest hinnast madalamale libiseda:

Ilmub ka müügisignaal, kuna AAVE testib uuesti iga kahe kuu tagant tõusva trendijoone toetust, nagu on näidatud alloleval diagrammil. AAVE on alates detsembrist sellelt tõusvalt tasemelt tõusnud vähemalt neli korda. Seega, kui münt puruneb sellest allapoole, on tõenäolisem korrektsioon $165-ni, mis on veel üks toetustase.

Bitcoin
Päevane hinnagraafik AAVE ajutise toe ja vastupanu sihtmärkidega / Allikas: TradingView

Vastupidiselt võib tõusutrendi toetuse tagasilöök tuua AAVE tõusu 250–275 dollari suuruse kauplemisvahemiku suunas, millel on hiljutine ajalugu nii vastupanu kui ka toetusena.

IOTA (MIOTA)

Seitsmepäevase korrigeeritud ajagraafiku jõudluse põhjal on IOTA kahjud veidi väiksemad kui AAVE-d. Arvestades aga, et token teenib aasta-aastalt umbes 150% kasumit, nendib analüütik, et see näib olevat hea müük kauplejatele, kes soovivad korvata oma kahjumit mujal hiljutise krüptoturu languse ajal. Eelkõige on IOTA hind viimase seitsme päeva jooksul langenud veidi üle 24% 1,00 dollarile. Bitcoini vastu langeb IOTA samal perioodil umbes 14%.

IOTA
IOTA ja IOTA/BTC nädala hinnagraafik / Allikas: TradingView

Siiski on praegu tõenäoline, et tokeni igapäevane RSI läheneb ülemüüdud tasemele, samal ajal kui see langes hiljuti 0,93–1,00 dollari kauplemisvahemikku, mis on varem ostjaid meelitanud.

IOTA
Päevane hinnagraafik IOTA ajutise toe ja vastupanu sihtmärkidega / Allikas: TradingView

Selle tulemusena näeb ta suuri võimalusi pikendada hinnalangust 0,71 dollarini, kui IOTA langeb alla 0,93–1,00 dollari piiri. Vastasel juhul võib piirkonna tagasilöök seada IOTA hinna ajutiseks tõusuks 1,21 dollari peale.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*