Mis toimub populaarses Altcoini projektis? Vaalad Osta ja müü!

Nädalavahetusel ostsid ja müüsid vaalad 28 miljonit MATICut. Viimase kolme päeva jooksul on krüptovaluuta vaalad ostnud ja müünud ​​ligikaudu 57 miljoni dollari eest MATICi. Nagu teatas populaarne krüptovaluutade jälgija Whale Alert, kandis registreerimata omanikuga rahakott Binance’i börsile 2,6 miljonit MATIC-märki. Arvestades aga vaalade poolt nädalavahetusel kaasas kantud MATICi kogust, on populaarsel altcoin Polygon plokiahelal olnud tihe liiklus.

Tihedus populaarsel altcoinil MATIC

Kriptokoin.comVaalad on müünud ​​71 miljonit MATICi, . Polygoni plokiahela vaalade aadressi andmed näitavad, et selle krüptovaluuta omanikul on viimase nelja kuu jooksul olnud 71 451 559 tokenit. Kuid 125 päeva tagasi võttis ta selle krüpto oma rahakotist välja, et seda tõenäoliselt maha müüa või muuks krüptoks teisendada. Neli tundi tagasi viis see Binance’i börsile ka 2 674 144 MATIC-märki. Praegu on neil rahakotis 0,00936988 MATIC.

Suured ETH-vaalad ostavad ja müüvad 25,4 miljonit MATICi. Saadud teabe kohaselt ostsid mõned WhaleStatsi nimekirja 1000 parima ETH vaala 8. jaanuari nädalavahetusel 7 275 966 ​​MATIC-märki. See võrdub 15 144 497 dollariga. Need omandamised sooritasid ETH vaalad, mis olid WhaleStatsi skaalal 557., 119. ja 169. kohal. Mõned ostsid ka suures koguses LINK- ja FTX-märke. Mõned 1000 parima ETH-vaala hulgast on täna jätkuvalt LINK-i laos. Samuti tuvastas 8. jaanuaril eelmainitud Whale Alert kaks suuremat MATIC-i ülekannet. Nende kahe tehinguga liigutati 18,2 miljonit žetoonit väärtusega 12 119 079 dollarit. Seetõttu on alates laupäevast ostetud, müüdud ja rahakottide vahel liikunud MATICu kogusumma üle 28 miljoni märgi, mis võrdub fiati 57 181 419 dollariga.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*