Kullahinnad peaksid sellel tasemel püsima! Või…

22
ads

USA kaubafutuuride kauplemise komisjoni (CFTC) andmetel; Ootused, et Föderaalreserv vastab inflatsiooni tõusu ohule agressiivsete intressitõusudega, panevad investorid kullaturule hüppamise suhtes kõhklema. Kulla hinna osas on erinevaid ootusi. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Analüütik: kulla hind peaks olema üle 1830 dollari

CFTC aruanne näitas 4. jaanuaril lõppenud nädala kohta, et rahahaldurid vähendasid Comexi kullafutuuride spekulatiivseid brutohindu 6137 võrra 124 252 peale. Avatud intressid kasvasid samal ajal 1982 lepingu võrra 44 744ni. Kullas avatud pikad positsioonid on 79 508 tasemel võrreldes eelmise nädalaga suhteliselt muutumatul tasemel. Analüütikud märgivad, et Fedi eelseisvad intressitõusud võivad lähiajal kulla hinda piirata. CME FedWatch Tooli andmetel tõstavad turud praegu hindu nelja intressimääraga sel aastal, esimene samm toimub märtsis. TD Securitiesi kaubaanalüütikud kasutasid järgmisi avaldusi:

Ekspertide sõnul on investorid reageerinud Föderaalreservi hiljutistele ebatavalistele avaldustele ja ülemaailmse epideemia kiirenemisele erinevalt. Ühest küljest julgustas Föderaalreservi üha kõrgem toon rahahaldureid agressiivselt vähendama oma pikaajalist kokkupuudet kullaga. Teisest küljest on mure globaalse aeglustumise ja võimaliku riskimaandamise pärast pannud spekulandid oma lühikesi positsioone kindlalt sulgema.

Maailma kullanõukogu kuulutab välja järgmise kullahinnaga!

Saxo Banki toorainestrateegia juht Ole Hansen ütles, et võlakirjade reaaltootlus viitab kullaturu vastupidavusele, kuna võlakirjade reaaltootlused saavutasid kuue kuu kõrgeima taseme. Samas lisas ta, et kulda peab uueks tõusuks hoidma üle 1830 dollari.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply