Kulla hinnad langevad eeldatavasti nendele põhjadele!

32
ads

Kulla hind kaupleb esmaspäeval alla 1800 dollari, mis on väike kahjum, kuna turutingimused on nõrgenenud puhkuse tõttu koos laiapõhjalise USA dollari taastumisega. Kriptokoin.com Nagu me teatasime, on kauplejad ettevaatlikud ka selle nädala USA inflatsiooniandmete ees, kuna Fed jäi pärast reedest palgatõusu numbrit kõverast maha.

“Turutunde väljakutsed võivad avaldada survet kollasele metallile”

Turuanalüütik Anil Panchal nendib, et USA Non-Farm Payrollsi andmed on üldiselt dollari murdnud ja kulla hinda tõstnud. Vaatamata sellele, et Fedi intressimäärade tõstmine näis märtsis lõppevat, on läikiv metall analüütiku sõnul kindlalt taastunud kolme nädala madalaimalt tasemelt 1783 dollarilt, vaatamata riigikassa tootluste lõhkemisele.

Kõik pilgud on suunatud Fedi esimehe Jerome Powelli teisipäeval ja kolmapäeval tehtud avaldusele, samal ajal kui USA inflatsiooniandmeid jälgitakse tähelepanelikult. Kulla hinnad seevastu näitavad põhiandmete/sündmuste puudumisel turu tüüpilist passiivsust, kuna hiljutised segased signaalid USA töökohtade aruandest ja ülemaailmsetest koroonaviiruse juhtumitest.

Kuldne

Analüütik märgib siiski, et NFP põhjustatud pettumuse on suures osas alistanud töötuse määr ja U6 vaegtööhõive määr, mis näib vaidlustamaks hiljutist turutunnet. Selle tulemusel jäävad turuennustused Föderaalreservi intressitõusule 2022. aasta märtsis 80% juurde, olles tõusnud reedeste andmete eel 90%ni.

Kullakauplejad jälgivad USA tarbijahinnaindeksi (CPI) ja jaemüügi detsembrikuu andmeid, mis avaldatakse vastavalt kolmapäeval ja reedel, et kinnitada märtsi intressitõusu. Analüütik tuletab meelde, et väljakutsed turumeeleoludele võivad kulla hindadele survet avaldada.

Kulla tehniline analüüs: MACD signaalid langevad

Turuanalüütiku Anil Panchali sõnul ei suuda korrigeeriv tagasitõmbumine augusti algusest tõusvalt toetusjoonelt pressiaja järgi umbes 1785 dollarile kullaostjaid taas 1800 dollarile ehk 200-DMA-le tõsta. Analüütik juhib tähelepanu järgmistele tasemetele:

Tagasilöögi tõrge ühendab MACD langussignaale ja stabiilse RSI-ga, et hoida müüjatel lootust 1785-dollarise toe murdmisel, mis tõmbab väärismetalli 1770-dollarise poole, enne kui proovib mitmel tasemel 1760-dollarilise lähedal.

Kuldne

See tähendab, et selge murdumine alla 1760 dollari oleks roheline signaal kuldsele karule, et sihtida septembri madalaim hind 1721 dollarile. Analüütik annab alternatiivse olukorra kohta järgmise hinnangu:

Teise võimalusena hoiab 200-DMA, mis ümbritseb 1801 dollarit, hinda kõrgemal, võrreldes oktoobri lõpus loodud külgsuunalise alaga, mis ümbritseb 1815 dollarit. Siiski seavad juulis ja septembris umbes 1834 dollari piires olevad rekordid edasise edu väljakutseks. Kui kullaostjatel õnnestub 1834 dollari piirist läbi murda, köidab turu tähelepanu 1850 dollari ja novembrikuu tipp 1877 dollariga.

KURT
Täiendavad võtmetasemed kulla hinna jälgimiseks

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply