Kauplejate poolt ostetud 19 Altcoini on välja kuulutatud!

25
ads

Jaeinvesteeringute ja kauplemisplatvormi eToro andmed on paljastanud altcoini projektid, millega globaalsed kliendid kõige rohkem kauplevad. Kriptokoin.com Sel ajal, kui esitame üllatava nimekirja…

eToro noteering määrab altcoini kauplejate orientatsiooni

eTorol on üle maailma 23 miljonit kasutajat, seega arvatakse, et üksikud investorid saavad krüptoorientatsiooni muutustest selgema ülevaate. Esimene asi, mis eToro 2021. aasta andmetest välja paistab, on see, et vaatamata eelmise aasta lõpus kogetud nõrkusele on Bitcoin oma populaarsust tõesti suurendanud. Kui enamik vanemaid krüptovaluutasid on soosingust välja langenud, on BTC endiselt särav ja avatud huvi on kasvanud 223%.

Nimi, mis haldab miljardeid, hoiatab krüptoinvestoreid: vaadake neid 6!

Veel torkas silma see, et Ethereum, mis on turukapitali järgi number kaks krüptovaluutat, langetas rivaal Blockchain Cardano poolt kolmandale kohale. XRP, Stellar (XLM) ja Litecoin (LTC); See on eToro kasutajate seas populaarsust kogunud. Ka Dash, EOS, Tezos (XTZ), Bitcoin Cash (BCH) ja NEO nägid vaid 12 kuuga märkimisväärset langust. Dogecoin (DOGE) ja Shiba Inu (SHIB) saavutasid vastavalt 4. ja 7. koha, tehes selle aasta debüüdi selles nimekirjas.

Decentraland (MANA) tegi 2021. aasta lõpus hüppe edasi, hüpates otse 13. kohale, kuna huvi metaversumi vastu kasvas. Solana (SOL) ja Chainlink (LINK) alustasid aastat uute žetoonidena platvormil, kuid lõpetasid aasta 20 enim avatud positsiooniga. Täielik nimekiri müntidest, millega investorid enim kauplevad, on järgmine:

 1. Bitcoin
 2. Cardano
 3. Ethereum
 4. Dogecoin
 5. XRP
 6. TRON
 7. Shiba Inu
 8. Tähtede
 9. IOTA
 10. Litecoin
 11. Binance münt
 12. Ethereumi klassika
 13. Detsentraal
 14. Kriips
 15. EOS
 16. Tezos
 17. Bitcoin Cash
 18. NEO
 19. Ahellink
 20. Solana

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply