Bitcoini ja nende 4 Altcoini projekti osas on oodata langust!

Ketipõhine analüütikafirma Santiment uurib Bitcoini ja suure kapitaliga altcoini projektide turuosaliste arvamust, et teha kindlaks, kas turud on valmis hüppeks. Selles tekstis Kriptokoin.com Heitkem pilk meie koostatud Santimenti aruande üksikasjadele.

Santiment ütleb, et Bitcoini investorid on väga kahtlustavad

Hiljutises säutsus ütleb Santiment, et parimad krüptovaluutad ja nende investorid, nagu Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Solana (SOL) ja Binance Coin (BNB), ei paista optimistlikud. turu väljavaated:

Rahvahulga tunde järgi on BTC, ETH, BNB, SOL ja ADA puhul üsna palju hirmu, ebakindlust ja kahtlust (FUD) ning karuseid eelarvamusi. Nagu see diagramm näitab, seostatakse negatiivsust kõige sagedamini hüpetega.

Juhtivat nutika lepingu platvormi ETH lähemalt vaadeldes ütleb Santiment, et ta vaatleb MVRV (market cap vs realed value) mõõdikut, mis jagab krüpto turukapitali selle tegeliku väärtusega. Analüütikud kasutavad MVRV mõõdikut, et tuvastada turu kõrged ja mõõnad. Ketisisese analüütikafirma andmetel on MVRV mõõdik kuue kuu madalaim, mis tähendab vähem riski uutele tulijatele. Santiment jagab Ethereumi kohta järgmist:

Ethereumi hind on 3118 dollarit… kas on aeg paanikaks? ETH keskmise MVRV järgi on see kõige rohkem valu, mida kauplejad on alates juulist tundnud ja hind on sellest valupunktist tõusnud 118%. Samuti tunduvad aktiivsed aadressid ja hind olevat üsna bullish.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*