Siin on 4 Altcoini, mida peaksite sel nädalal silma peal hoidma!

Bitcoin jahutab detsembrikuu järsu korrektsiooni 40 000 dollari toel. Veteran krüptoanalüütiku Rakesh Upadhyay sõnul võivad altcoini projektid LINK, ICP, LEO ja ONE näidata esimesi taastumise märke, kui kauplejad tunnevad, et Bitcoini müük on lõppemas. Heidame pilgu kriitilistele tasemetele, mida sel nädalal jälgida.

Hirmu ja ahnuse indeks saavutab kõigi aegade madalaimad tasemed

Bitcoin (BTC) ja enamik suuremaid altcoine satuvad surve alla, kuna toetus väheneb ja karud müüvad iga rallikatsega. See negatiivne meeleolu tõstis krüptohirmu ja ahnuse indeksi 8. jaanuaril 10/100-ni, mis on üks selle kõigi aegade madalamaid tasemeid. Seevastu 2021. aasta algas tasemetega 93/100, mis tähistab “äärmist ahnust”. See nõrk uue aasta avamine ei heidutanud Bloomberg Intelligence’i analüütikut Mike McGlone’i. Hiljutises analüüsis ütles McGlone, et Bitcoin võib sel aastal tõusta 100 000 dollarini ja eeter (ETH) 5000 dollarini.

Mõned analüütikud aga väidavad, et Bitcoinil võib olla raske oma tõusutrendi säilitada keskkonnas, kus intressimäärad tõusevad. Holger Zschaepitz seadis kahtluse alla, kas Bitcoin suudab ellu jääda ilma triljonite dollariteta madalaimate intressimääradeta ning keskpanga raha ja valitsuse stiimuliteta. Niisiis, kas Bitcoin võib teatud altcoini projektides tugevast toest mööda minna ja oste meelitada? Vaatame 5 krüptovaluuta tehnilist analüüsi, mis võivad lühiajaliselt positiivseks jääda.

Bitcoini (BTC) analüüsi tehnik

Bitcoini langustrend saavutab tugeva toetuse 39 600 dollari juures. Hind moodustas 8. jaanuaril küünlajalgamustri, mis näitas härjade ja karude vahel otsustamatust. Mõlemad liikuvad keskmised kalduvad allapoole ja RSI on ülemüüdud tsooni lähedal, mis viitab sellele, et väikseima takistuse tee on allapoole. Kui karud tõmbavad hinna alla 39 600 dollari, võib müük intensiivistuda ja BTC/USDT paar võib alustada järgmist tugevat toetust 28 805 dollarilt.

4 Altcoini, mida peaksite sel nädalal silma peal hoidma

Teisest küljest, kui hind tõuseb praeguselt tasemelt, sihivad pullid 45 876 ​​dollari tsooni. Kui hind sellelt tasemelt langeb, näitab see, et meeleolu jääb negatiivseks ja kauplejad müüvad rallidel. See võib suurendada katkemise tõenäosust alla 39 600 dollari. Pullid peavad libisevast keskmisest kõrgemat hinda suruma ja hoidma, et näidata võimalikku trendi muutust. 4-tunnine graafik näitab müügihoo katkemist ja sulgemist alla 45 456 dollari. Pullid üritavad peatada langust 40 501 dollari juures, kuid katse taastuda võib 20-päevase EMA lähedal tugevalt müüa.

4 Altcoini, mida peaksite sel nädalal silma peal hoidma

Teisest küljest, kui hind langeb 20-päevasest EMA-st, püüavad karud lükata Bitcoini hinda alla 39 600 dollari ja pikendada langustrendi. Teise võimalusena võib paus ja sulgemine 20-päevasest EMA-st kõrgemale viia paari 50-päevase lihtsa libiseva keskmise poole. Kui pullid tõusevad sellest takistusest kõrgemale, viitab see sellele, et karud võivad kontrolli kaotada.

Altcoin LINK kogub 40% BTC vastu

Chainlink (LINK) on viimastel kuudel kaubelnud laias vahemikus 15–35,33 dollarit. Pullid tõstsid hinna libisevatest keskmistest kõrgemale ja RSI tõusis üleostetud tsooni lähedale, mis näitab, et ostjatel on lühiajaliselt ülekaalus.

4 Altcoini, mida peaksite sel nädalal silma peal hoidma

Karud on viimastel päevadel teinud tugeva väljakutse 27,61 dollari lähedal, kuid pullid ei lasknud hinnal langeda alla 23,23 dollari. See viitab sellele, et sentiment on muutunud miitingul müümisest ostmist dipidega. Kui pullide hind on üle 27,61 dollari, võib LINK/USDT paar tõusta 30 dollarini ja seejärel puudutada õhutakistust 35,33 dollaril. See bullish vaade tühistatakse, kui hind langeb praeguselt tasemelt ja langeb alla libiseva keskmise. Analüütiku hinnangul võib LINK hind hiljem langeda 18 dollarile.

4 Altcoini, mida peaksite sel nädalal silma peal hoidma

4-tunnine diagramm näitab, et hind tõuseb üle õhutakistuse 27,61 dollari juures. Nüüd püüavad karud tõusu 30 dollaril peatada. Kui järgmine parandus ebaõnnestub alla 27,61 dollari, suurendab see ralli tõenäosust 35,33 dollarini. Vastupidi, kui hind praeguselt tasemelt langeb, võib arvata, et üle 27,61 dollari tõus võib olla härjalõks. Seejärel püüavad karud hinda allapoole 50-päevast SMA-d suruda. Kui nad seda teevad, võib järgmine peatus olla 22 dollarit.

Interneti-arvuti (ICP) analüüsimeetodid

Kriptokoin.com Interneti-arvuti (ICP), mille oma analüüsi kaasasime, murdis 4. jaanuaril langusjoonest kõrgemale ja suleti; see oli esimene märk sellest, et langustrend võib lõppeda. Karud püüdsid agressiivseid härgi lõksu püüda ja hinna alla 29 dollari lükata, kuid see ebaõnnestus.

Pullid lükkasid hinna 8. jaanuaril tagasi langusjoonest kõrgemale ja sulgesid selle. Liikuvad keskmised on bullish crossoveri äärel ja RSI põrkas tagasi positiivsele territooriumile, mis näitab, et pullid üritavad tagasi pöörduda. Kui ostjad hoiavad ja hoiavad hinda üle 38,02 dollari, võib ICP/USDT paar tõusta 45,79 dollarini. See tase võib taas olla raske takistus, kuid ületamise korral võib tõusule tõus ulatuda 58,30 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb praeguselt tasemelt ja langeb alla 20-päevase EMA, viitab see sellele, et murdumine langustrendi joonest võib olla härjalõks.

4-tunnine diagramm näitab, et pullid tõstsid hinna üle 33,29 dollari, kuid neil oli raskusi 38,02 dollari tõkke ületamisega. See kinnitab, et karud jätkavad müüki õhuliini takistuse lähedal. Seega jääb ICP/USDT kahe taseme vahele. Paar võib oma ülesliikumist pikendada, kui pullid hoiavad ja hoiavad hinda üle 38,02 dollari. Vastupidiselt, kui hind laguneb õhutakistusest, proovivad karud hinda alla 33,29 dollari lükata. Kui nad seda teevad, võib paar langeda 50-päevase SMA-ni.

LÕVI PEAL (LEO)

UNUS SED LEO (LEO) on viimastel nädalatel kaubelnud järk-järgult tõusvas trendis, tugevaks toeks on 3,55 dollarit. Karud üritasid 7. jaanuaril hinda allapoole 50-päevast SMA-d suruda, kuid pullid ei andnud alla. Selle tulemuseks oli tugev taastumine, mis viis LEO/USD paari 8. jaanuaril tagasi üle 3,60 dollari.

Pullid püüavad nüüd tõsta hinda kõrgemale ATH tasemest 3,92 dollarit. Kui need on edukad, võib altcoini hind jätkata tõusutrendi ja jõuda 4,25 dollarini. See positiivne seisukoht tühistatakse, kui hind langeb ja langeb alla 50-päevase SMA. Analüütik arvab, et need tasemed võivad alustada korrektsiooni 3,40 dollarile.

Paar kaupleb kasvavas kanaliformatsioonis. Karud moodustasid tugeva vastupanu 3,85 dollari lähedal, mis võis tuua lühiajaliste kauplejate kasumi broneeringuid. See viis paari kanali tugiliinile, kus ostjad sekkusid ja languse peatasid. Pullid üritavad taas hoida ja hoida hinda üle 3,85 dollari. Kui neil õnnestub, võib LEO alustada teekonda kanali vastupanujoone suunas. Karud peavad kanali allapoole jäävat hinda suruma ja hoidma, et bullish vaade kehtetuks muuta.

Altcoin ONE pullid valmistuvad kriitilisteks takistustasemeteks

Harmony (ONE) on viimastel päevadel kaubelnud 0,27–0,33 dollari vahel. See näitab, et pullid ostavad dippidel ja karud müüvad rallidel.

Tõusev 20-päevane EMA ja RSI positiivses tsoonis annavad ostjatele eelise. Kui pullid tõstavad hinna üle 0,33 dollari, võib tõus jätkuda. ONE/USDT paar võib üritada hiljem tõusta 0,38 dollarini. Vastupidiselt oletatule, kui hind langeb alla 20-päevase EMA, näitab see, et karud on härjad võitnud. See võib viia paari 0,24 dollarini ja hiljem 0,21 dollarini.

4-tunnine diagramm on tõusvas kanalivormistuses tõusuteel. Kuigi pullid tõstsid hinna kanali kõrgemale, ei suutnud nad kõrgemat vastu pidada. See näitab, et karud püüavad agressiivseid pulle lõksu püüda. Hind on tagasi kanalis, kuid väike positiivne oli selle põrgatus 50-päevasest SMA-st. See näitab, et sentiment on endiselt positiivne ja härjad ostavad langust. Kui hind tõuseb üle 20-EMA, võib paar tõusta uuesti kanali takistusjoonele. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib tähendada hoo suurenemist. Ja vastupidi, 50-SMA-st madalamal paus ja sulgemine võib paari tõmmata kanali tugijoone poole.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*