Mis ootab ees DOGE, SHIB ja ELON?

2021. aasta on olnud meemmüntide jaoks üsna veider aasta, kuna enamikul müntidel on aasta jooksul toimunud veidralt pöörased rallid, mis tõmbasid peaaegu kõigi tähelepanu. Miitingud olid nii märkimisväärsed, et mõned meemmündid jõudsid mõneks ajaks turukapitali järgi isegi 10 parima krüptonimekirja hulka. Viimasel ajal oleme aga näinud, kuidas meemimünte on järsult langenud ja need on 10 parima nimekirjast üldse eemaldatud. Kriptokoin.com lisame nüüd ülevaated DOGE, SHIB ja ELON kohta.

Mis ootab ees DOGE, SHIB ja ELON?

Kõik sai alguse sellest, et Tesla tegevjuht Elon Musk säutsus sageli Dogecoini kohta. Muski säutsud sütitasid hiljem mündi uskumatu jooksuga varsti pärast seda. Shiba Inu ammutas hiljem inspiratsiooni Dogecoinist nagu paljudest teistest uutest meemimüntidest. SHIB-il ja mõnel teisel meemmüntidel oli veelgi uskumatum kogunemine kui DOGE-del. Kõige tähelepanuväärsem oli Shiba Inu ralli oktoobris, mis ühel hetkel tõusis 30 päevaga 1000%. Mis siis meemmünte ees ootab? Tegelikult ennustab Arcane Researchi aruanne, et enamik meemmünte jääb 2022. aastal hämarusse, kuid me oleme alles aasta esimesel nädalal. Niisiis, vaatame, kuidas meemimündid praegu toimivad. Selle artikli kirjutamise ajal on Dogecoini hind viimase 7 päeva jooksul langenud 12,88%, hõljudes 0,1505 dollari ümber. Siin on diagramm, mis näitab mündi hinna trendi viimase viie päeva jooksul:

Meemi mündi DOGE hinnaaktsioon

Shiba Inu hind oli 0,00002818 dollarit, mis on viimase 7 päevaga langenud 16,80%.

Meemmündi SHIB hinnaaktsioon

Dogelon Marsi hind on kirjutamise hetkel langenud 24,80% viimase 7 päeva jooksul, hõljudes 0,000001242 dollari ümber.

Kuigi need kõik näivad olevat langustrendis, pole veel põhjust muretsemiseks. Seda seetõttu, et kõigil krüptoturgudel, sealhulgas Bitcoinil ja Ethereumil, on üldine langustrend. Ja ausalt öeldes hoiavad Dogecoin ja Shiba Inu meemmüntide maailmas endiselt oma kohta.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*