Kulla hind võib nädala jooksul nendele tasemetele jõuda!

32
ads

Kuld hüppas reedel kolme nädala madalaimalt tasemelt pärast seda, kui USA töökohtade kasv näitas detsembris oodatust aeglasemat kasvu. Teisisõnu, päevaleht tõusis, nädalaleht langes. Kulla järgmist suunda hinnanud analüütikute arvamused ja analüüsid. Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Reaalintressimäärade kerge langus oleks kulla hinnale positiivne”

ABC globaalse tegevjuhi Nicholas Frappelli sõnul on inimestel hea meel osta kulda altpoolt, kuna turg on eelmise nädala lõpus kõrge tootluse tõttu endiselt veidi maha jäänud.

Riigikassa tootlused tõusid eelmisel nädalal pärast seda, kui Fedi protokollid näitasid võimalust, et keskpank võib oma bilanssi kahandada oodatust varem. Kulda peetakse kõrge inflatsiooni kaitseks, kuid see on väga vastuvõtlik USA kõrgetele intressimääradele, mis suurendab mittetootvate väärismetallikangide hoidmise alternatiivkulu. Nicholas Frappell kommenteerib:

Kui inflatsiooniandmed lähevad oodatust veidi soojemaks, siis see ainult kinnitab inimeste ootusi (Fedi agressiivne karmistamine). Me võime näha mõningast reaalintressimäärade langust ja see on kulla hinnale positiivne.

kulla hind

Sel nädalal avaldatakse USA inflatsiooniandmed, mida investorid tähelepanelikult jälgivad. PõhitHI, mis oli eelmisel kuul 4,9%, peaks detsembris kasvama aastases võrdluses 5,4%. Reutersi tehnilise analüütiku Wang Tao kullahinna ennustused on järgmised:

Kohtkuld võib testida 1801 dollari vastupanu, millest kõrgemal võib paus avaneda vahemikus 1815–1830 dollarit.

Pablo Piovano sõnul on kulla sihtmärgiks endiselt 1800 dollarit

Arvestades CME Groupi esialgseid andmeid kulla futuuriturgude kohta, lisasid kauplejad reedel oma lühikestele positsioonidele ligi 5000 lepingut, saavutades kolmanda järjestikuse päevatõusu. Samamoodi on maht nüüd pikendanud oma tõusutendentsi veel ühe seansi võrra, umbes 47,5 000 lepinguga.

kulla hind

Turuanalüütiku Pablo Piovano sõnul oli reedene kollase metalli hinnatõus suure avatud huvi ja mahu taga, mis lubas lähiajal rohkem tõusu. Seevastu analüütik nendib, et 1800-dollariline kullamark jääb praegu pullide peamiseks sihtmärgiks.

Kuidas mõjutavad USA tarbijahinnaindeksi andmed kulla hinda?

Kulla hind hüppas reedel kolme nädala madalaimalt tasemelt pärast USA töökohtade andmeid. Turuanalüütiku James Hyerczyki sõnul viitab see sellele, et lühiajalist kasumit piirab tõenäoliselt pikemaajaline vaade tõusvatele intressimääradele. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Kullahinna taastumine võib olla märk sellest, et investoreid juhivad jätkuvalt kasvavad inflatsiooniandmed, kuni Fedi intressitõusud hakkavad oluliselt mõjutama tootja- ja tarbijahindade tõusu.

kulla hind

Analüütik nendib, et tehingud toimuvad lühiajalises vahemikus kuni USA tarbijate inflatsiooninäitajate avaldamiseni kolmapäeval. Detsembris ootavad kauplejad 0,4% tõusu. See tähendab, et aastamäär tõuseb veelgi. Analüütik tõlgendab eelseisvate andmete mõju selles suunas järgmiselt:

Kulla hind võib esimeste uudiste peale tõusta ja nõrgeneda, kui investorid hakkavad valmistuma Fedi oodatust varasemaks intressitõusuks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply