Keskendusin neile kolmele Altcoini projektile! minu lemmikud

28
ads

Kuulus krüptomiljardär Brock Pierce jagab oma 3 lemmikinvesteeringute alternatiivi. See selgitab ka, miks Bitcoini maksimalistid eksivad. Isehakanud miljardär Brock Pierce on üks maailma suurimaid krüptode propageerijaid. Pierce on tulihingeline Bitcoini härg, kuid ütleb siiski, et Bitcoini “maksimalistid” tegid vea. Ta jagab kolme oma lemmik altcoini projekti kõrvuti maailma suurima krüptovaluutaga. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Tähelepanu: selle Altcoini jaoks "laup" Otsingud plahvatas!

3 lemmik altcoini projekti

Erinevalt enamikust isehakanud ettevõtjatest oli Brock Pierce kuulus juba enne rikkaks saamist. 41-aastane krüptoraha miljardär sai enne oma 13. sünnipäeva laiemalt tuntuks tänu rollile Disney filmis “The Mighty Ducks”. Pierce jättis Hollywoodiga hüvasti 1990. aastate lõpus ja hakkas krüptovaluutadega tegelema rohkem kui 10 aastat enne nende levikut. Sellest ajast möödunud kahe aastakümne jooksul on Pierce kasvanud üheks krüptomaailma suurimaks nimeks. Pärast krüptole keskendunud riskikapitaliettevõtte Blockchain Capitali ja turu suurima stabiilse mündi Tetheri kaasasutamist on Pierce nüüd üks maailma mõjukamaid krüptovarade pooldajaid.

Analüütik juhib tähelepanu sellele Altcoini projektile: võimalused on peidetud!

Pierce on võtnud maailma liidrite krüptoalase harimise üheks oma peamiseks prioriteediks. Eelmisel sügisel juhtis ta krüptomeeskonda, kes juhendas El Salvadori presidenti Nayib Bukele, kui riik võttis Bitcoini ametlikuks valuutaks. See oli enneolematu võit. Hiljutises intervjuus ajalehele Insider ütles ta Insiderile, et “rohkem kui 30 valitsuse” juhid on temaga rääkinud El Salvadori jälgedes järgimisest. Ta kinnitas, et kavatseb krüptosõbraliku reguleerimise eest võitlemise enda kätte võtta, püüdes pääseda 2022. aastal USA senatisse. Pierce ütleb sel teemal:

Ilmselgelt vaatan ma väga tõsiselt, kuidas USA on protsessi kaasatud, ja see algab inimestest, kes tõesti mõistavad, mis toimub, istuvad laua taha ja lasevad need vestlused toimuda. Veedan Washingtonis palju aega, vesteldes meie valitud ametnike, osariigi ja föderaalse seadusandjaga ning püüdes neid kursis hoida, et nad saaksid anda teavet, mida nad vajavad meie inimeste kohta tarkade ja teadlike otsuste tegemiseks.

Välja kuulutatud 10 Mateverse'i münti, mis toovad edu 2022. aastal!

Pierce’i jaoks on krüpto enamat kui paljulubav tehnoloogia või rikkuse hoidmise ja kasvatamise viis. Ta näeb selles võimalust anda “majanduslik võimalus kõigile”, taastades vastutuse finantssüsteemis, mida iseloomustavad “vari” ja “läbipaistvus” ning “majanduse demokratiseerimine ja detsentraliseerimine”, et see toimiks kõigi jaoks. “Nagu Internet, on ka selle tehnoloogia tagajärjed märkimisväärsed ja laiaulatuslikud, kuid oma olemuselt on see lihtsalt andmebaas,” ütles Pierce. Ja selle hajutatud andmebaasiga saame ilmselt teha igasuguseid asju, mis kõike mõjutavad.

Analüütik: Altcoin tõusutsükli alustamiseks

“Maksimalistid” eksivad: kaaluda kolme Bitcoini alternatiivi

Vaatamata Pierce’i vankumatule usule Bitcoini, ei ole Bitcoin maksimalist. Niinimetatud Maxis usub, et maailma suurim token, nagu ka kõik plokiahelal põhinevad krüptosüsteemid, on kehvemad. Kitsas mõttekäik, mis Pierce’i arvates on arengule kahjulik. Pierce ütles: “Ma ei taha olla oma vaadetes nii jäik, et sulgen ukse sellele, mis võib olla edukas. Kui kellelgi õnnestub maailm paremaks muuta, võidame kõik. Miks peaksin siis sulgema ukse tehnoloogiale, mis võiks olla edukas? ta räägib.

8 eksperti selgitasid: kõik silmad peaksid olema nendel 14 Altcoinil!

Pierce rääkis kolmest BTC alternatiivsest altcoini projektist, mis talle kuuluvad ja mis talle meeldivad, kuid need ideed pole investeerimisnõuanded. Alustame Pierce’i kommentaaridega nende kolme altcoini projekti kohta. Maineinvestor ütleb EOS-i kohta:

Üks projektidest, millega olen väga aktiivne ja millega taas seotud olen, on projekt nimega EOS. Osalesin selle loomises. See oli oma aja edukaim altcoin, mille müük ületas 4 miljardit dollarit. Ja see projekt on küpsemas ja sellest tuleb välja tõeliselt huvitavaid asju. Seetõttu keskendungi praegu suurema osa oma ajast ja tähelepanust sellele projektile.

Analüütik Cosmos kuulutab järgmise välja FTM-i, Harmony ja NEARi jaoks!

Rääkides Bit Digitalist (BTBT), ütles investor:

See sarnaneb Riot (RIOT) või Marathoniga (MARA). Istun väga suure kaevandustegevuse Bit Digitali juhatuses. Nii et ma ei istuks sellel laual, kui ma seda ei teeks. Ma ei näe nendes kaalutlustes potentsiaali. Minu arvates jah, see on mõistlik viis investeerimiseks ja tööstusele avamiseks.

Majandusteadlaste rõõmustavad kullaennustused: 2022. aastast saab kullaaasta!

Investori kommentaarid Coinbase’i (COIN) kohta on järgmised:

Olen Coinbase’i aktsionär. Minu ettevõtte Blockchain Capitali – või minu eelmise ettevõtte – kaudu olime Coinbase’is üsna suur investor ja rääkisime sellest investeeringust väga-väga avalikult. Oman jätkuvalt aktsiaseltsi aktsiaid, isiklikult olen fänn. Ausalt öeldes on Coinbase selles valdkonnas olnud üsna edukas. Sellegipoolest julgustan inimesi võtmevaradega otse kokku puutuma, kui kavatsete sellesse ruumi investeerida. Kuid avalikud aktsiad on ühes või teises mõttes ka viis, kuidas tööstusega kokku puutuda. Muidugi, kui olete selles valdkonnas uus ja ei tea, kuidas krüpto osta, hoida ja turvata, võib see olla ohutu viis traditsioonilisel viisil avalikuks saamiseks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply