Hiiglaslik vaal osteti nendest 5 Altcoini projektist!

Vaalavaatlusplatvormi WhaleStats esitatud andmed näitavad, et üks suurimaid vaalasid on ostnud madalaima hinnaga viis altcoini projekti, sealhulgas üle 100 miljoni dollari FTX märgis (FTT) ja Polygon (MATIC).

Altcoini vaal kulutas rohkem kui 101,30 miljonit dollarit

Kriptokoin.com WhaleStats, mille andmeid jagasime kui WhaleStats, näitab, et Ethereumi (ETH) vaal, kelle krüptorahakott ületab 17 miljardit dollarit, ostis kümnete miljonite dollarite väärtuses FTT-d, krüptoderivatiivide börsi FTX krüptovaluutat:

  • Ühe tehinguga ostis vaal omandamise ajal 1 408 969 FTT-d väärtuses 49 miljonit dollarit.
  • Teise tehinguga ostis ballilna 1 049 990 FTT väärtuses 36,51 miljonit dollarit.

Vaal, mis on WhaleStatsi suurimas käsimüügis müüdavate Ethereumi rahakottide edetabelis 557. kohal, ostis ka 4 250 000 MATIC-märki väärtuses 8,79 miljonit dollarit. Polygon, plokiahela skaleerimise lahendus, kaupleb kirjutamise ajal 2,05 dollariga.

Järgmine on AAVE, laenuandmis- ja laenuplatvormi juhtimismärk. WhaleStats näitab, et kolossaalne vaal ostis 17 893 AAVE-d, mis võrdub 3,67 miljoni dollariga. Eraldi tehinguna hüppas sama vaal ka Chainlinki, kogudes 61 401 LINK-i žetoone väärtuses 1,53 miljonit dollarit. Lõpuks ostis Ethereumi vaal ka Wrapped Bitcoini (WBTC), krüptovaluuta, mis esindab Bitcoini (BTC) Ethereumi võrgus. WhaleStatsi andmetel neelas vaal 43 WBTC-d väärtusega 1,80 miljonit dollarit.

Vaalad kogunevad jätkuvalt põhjatasanditelt

Kokku on vaal kulutanud viie altcoini projekti üleslaadimisele üle 101,30 miljoni dollari. Suured ostud tehti korrektsiooni käigus, mille käigus juhtiv krüptovaluuta Bitcoin langes 90 päeva madalaima tasemeni, 40 672 dollarile. Vaatamata tagasilöögile usuvad paljud analüütikud, et BTC ületab sel aastal kuuekohalise piiri.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*