Altcoini projektid, välja arvatud need 2 münti, võivad puruneda!

37
ads

Krüptoderivatiivide börsi BitMEX endine tegevjuht Arthur Hayes hoiatas investoreid, et kõik krüptovarad, välja arvatud Bitcoin (BTC) ja juhtiv altcoin Ethereum (ETH), võivad kogeda laastavat kahju. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

“Loodan krüpto, mis ei ole juhtiv krüpto ja juhtiv altcoin”

Uues artiklis ütleb Arthur Hayes, et kui BTC ja ETH langevad järgmistel kuudel vastavalt alla 30 000 ja 2000 dollari, kaalub ta kõigi teiste krüptovarade müüki, kuna need võivad näha uskumatuid kahjusid:

Kui ma usun, et Bitcoin kaubeldakse kolme kuni kuue kuu jooksul alla 30 000 dollari ja eetri alla 2000 dollari, viskan kõik oma sh*tcoinid prügikasti. Selle põhjuseks on asjaolu, et Bitcoin ja Ether on kõrgeima kvaliteediga krüptovaluutad ja on langenud vähem kui ükski nende seni tõestamata rivaal.

Altcoin

Kuulsa tegevjuhi sõnul kogeb iga Bitcoini või juhtivat altcoini Ethereum Blockchaini kasutav eraprojekt ka gravitatsiooni, mis on suurem kui 9,8 m/s. Arthur Hayes nendib, et sellised altcoini projektid võivad tõelise krüptokrahhi korral langeda 75%-lt 90%-le. Arthur Hayes ütleb ka, et kui BTC ja ETH korrigeerivad varasemaid pullituru tippe, hakkab ta kahtlema kahe suurima krüptovara väärtuses:

Kui Bitcoin kaupleb $ 20 000 või alla selle või Ethereum kaupleb $ 1400 või alla selle, hakkan kahtlustama, et need krüptotooted suudavad hoida oma väärtust energias. Need kaks taset olid varasemad kõigi aegade kõrgeimad 2017. aasta pulliturul. Kuid see on fiati raha hind. Kui nafta muutub taas negatiivseks, siis keda huvitab, kui etalonkrüptode kasu on vähem fiat-raha?

Kui BTC kaupleb artikli kirjutamise ajal 42 086 dollariga, on see 30-päevase tipu 50 830 dollari hind 20,98% soodsam. ETH seevastu kaupleb 3170 dollariga, mis on 35% vähem kui 30 päeva kõrgeim 4179 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply