See Metaverse mündiprojekt on kukkumisohus!

32
ads

Korrigeerivad hinnaliikumised, mida on tunda kogu krüptovaluutaturul, on tõuganud populaarse metaverse mündiprojekti Axie Infinity (AXS) ATH tasemelt 60%. Müügisurve püsib, kuna maht jätkuvalt nõrgeneb. Kui AXS jätkab küünlakehade ja Tenkan-Seni vahel märkimisväärsete tühikute tekitamist, võib kogenud analüütiku Jonathan Morgani sõnul oodata hüpet.

Metaverse mündi AXS hind leiab ajutist tuge 70 dollari juures

Kriptokoin.com Jonathan Morgani sõnul, kelle analüüsi AXS-i hinnaga jagasime, võib see enne trendisuuna määramist paar päeva konsolideeruda. Volume Profile’i suuruselt teine ​​​​suure mahuga sõlm 70 dollariga on moodustanud AXS-i tugitsooni, kuid tuleb näha, kas sellest piisab edasise müügisurve peatamiseks. Lüngad igapäevaste küünlajalgade ja Tenkan-Seni vahel võivad ajutiselt piirata, kui madalale Axie Infinity hind võib langeda, kuid see võib olla lihtsalt paus enne uue languse algust.

See Metaverse mündiprojekt on kukkumisohus!

Volume Profile hõreneb oluliselt vahemikus $ 65 kuni $ 50, kus Axie Infinity hind peaks leidma järgmise esmase tugitsooni. 50-dollarine väärtus on eluliselt tähtis mitmel põhjusel. Esiteks on see oluline psühholoogiline number. Teiseks on 45–50 dollari väärtuses ala vahel suure mahuga sõlm ja kolmandaks on lähim Fibonacci jälg (38,2%) 46 dollarit. Lõpuks, kui Axie Infinity hind langeb alla 65 dollari, peaks 50 dollari väärtuses piirkond takistama edasist langust. Praeguse langustrendi tühistamiseks peavad pullid tõstma Axie Infinity hinna kõrgemale kui igapäevane Kijun-Sen kuni 95 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply