See Bitcoini börs on häkitud: tehingud on peatatud!

27
ads

Blockchaini turva- ja andmeanalüütikafirma PeckShield on teavitanud inimesi, et Bitcoini börsi LCX kuumad rahakotid on ohustatud. Hinnanguline kahju oli 6,8 miljonit dollarit. LCX teatas, et nad võtavad turvameetmeid teiste rahakottide ja varade kaitsmiseks. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Rünnak Bitcoini ja altcoini börsile: kaotatud 6,8 ​​miljonit dollarit

Täna hommikul teatas PeckShield inimestele, et nende LCX-i rahakott on ohustatud. PeckShieldi andmetel on hinnanguline kahju kokku 6,8 miljonit dollarit. Twitteri postituses jagas LCX: “Märkasime oma platvormil turvaprobleemi. Uurime praegu ja edastame regulaarselt värskendusi. Kasutajate raha on ohutu, ” ütles ta. Samuti märgiti, et väljamaksed ja sissemaksed on ajutiselt peatatud.

Rünnak Twitchi asutaja NFT-projektile: varastati sellelt Altcoinist!

LCX teavitas peagi jälgijaid sündmuse kohta. Oma uues väljaandes teatasid nad, et üks nende kuumadest rahakottidest on ohustatud. Nad teatasid, et võtavad turvameetmeid teiste rahakottide ja varade kaitsmiseks. LCX värskenduse kohaselt on Ethereum Blockchainil põhinevad varad nagu ETH, USDC, EURe, LCX ja teised kolitud häkkeri Ethereumi rahakotti.

Häkkeri ülaltoodud ETH-aadressi järgi on praegu rahakotis veel 7,2 miljonit LCX-märki. PeckShieldi uuringute kohaselt kaotas LCX kumulatiivselt 6,8 miljonit dollarit pärast seda, kui häkker kandis tema aadressile kaheksa tüüpi žetoone, sealhulgas The Sandbox (SAND), Quant (QNT), Chainlink (LINK), Enjin Coin (ENJ) ja Maker (MKR). . Lõpetuseks ütles LCX: “Hindame oma klientide, muude börside, turvaekspertide ja laiema krüptokogukonna tuge sel keerulisel ajal.”

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply