Kuulus tegevjuht pööras pilgu nendele kolmele Altcoini projektile: need rallivad!

Krüptovaluutade riskifondide Three Arrows Capitali tegevjuht Zhu Su pakub oma ülevaate sellest, miks populaarsed altcoini projektid Cosmos (ATOM), Phantom (FTM) ja Near (NEAR) kasvavad isegi siis, kui ülejäänud turg on languses. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

3 altcoini projekti tõusmas

Tegevjuht Su ütleb mitmes säutsudes, et need kolm krüptovaluutat on nende krüptovaluutade hulgas, mida makroinvestorid kõige vähem hoiavad. Krüptoriskifondi tegevjuhi sõnul on makroinvestorid oma krüptopositsioonidest väljumas, kuna Föderaalreserv hakkab vähendama varade ostmist, mida nimetatakse ka kokkutõmbumiseks. Su ütles, et makroinvestorid sisenesid krüptopositsioonidesse pärast turukrahhi, mis oli tunnistajaks märtsis 2020 Covid-19 pandeemia haripunktis. Tegevjuht ütles:

Ajaloo tõsiasi on see, et Covid-19 märts 2020 raba on kahjuks hävitanud paljud tõelised usklikud, krüptosõbrad, kes ootavad pooleks jäämist. Kui see tõusis, sai see pakkumise makrofondidelt, kes otsisid krüptovaluutade kõrgemat beetaversiooni. Olen nende leeris, kes arvavad, et krüptoraha tõuseb niikuinii, koos Covid-19-ga või ilma. Bitcoin/S&P 500 aktsiaindeksi korrelatsioon on oluliselt suurenenud. See, mida me praegu näeme, on makrofondide positsioonide lagunemine, kui läheneb kokkutõmbumine. Ma eeldan, et S&P 500 aktsiaindeksi/krüptokorrelatsioonid on edaspidi palju madalamad. Pole juhus, et krüptomakrobuumid, kus on kõige vähem, hoiavad parimat (Near, ATOM, FTM) praegusel tasemel.

Cosmos (ATOM) kaupleb praegu 43,93 dollariga, mis on viimase 30 päeva jooksul 80% rohkem. Phantom (FTM) kaupleb 2,83 dollariga, mis on viimase 30 päeva jooksul 77%, ja Near 15,39 dollarit hinnaga, mille ta seitse päeva tagasi omanikku vahetas. NEAR on viimase 30 päevaga kasvanud veidi üle 100%.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*