Kuulsate majandusteadlaste kullahinna ennustused: veebruari lõpuni…

22
ads

Kulla hind oli 2021. aasta viimastel nädalatel pärast 1000 liiri tõusmist langenud. Kulla- ja rahaturgude spetsialist İslam Memiş kerkis esile, kui ta seda olukorda õigesti ennustas. Ekspert jätkab väärismetalli uute prognooside edastamist. Kriptokoin.com Jagame Islam Memişi viimaseid ennustusi…

Kulla- ja rahaturgude ekspert hoiatab kulla hinna eest

2021. aasta viimaste nädalate turu volatiilsusega tõusis grammi kulla hind üle 1000 liiri ja seejärel taandus. Grammikulla hind lõpetas kauplemisnädala hetkel 793 liiril. Hiljuti hoiatas Islam Memiş investoreid, öeldes “olge valmis uuteks üllatusteks”. Lisaks juhtis ta erilist tähelepanu veebruarikuule.

Meisteranalüütikud: kulla hinnad võivad järgmisel nädalal olla sellisel tasemel!

Kulla- ja rahaturgude ekspert arvab üldiselt, et ka 2022. aasta tuleb keeruline. Ta andis mõista, et lõpetab oma ostupunktide ootused veebruari lõpuks ja lükkab oma ostutaseme prognoosid märtsist aasta lõpuni. Teades, et paneb pärast veebruari oma arusaamad ostukohas kinni, ütles ekspert, et eelistaks sellega oodata 2022. aasta viimase kvartalini.

Samuti väitis ta, et 2022. aasta esimese kvartali ostuvõimalust enam ei tule. Lõpuks ütles ta, et keskendub jätkuvalt turule pikaajaliselt. Praegu kaubeldakse grammikulla hinnaga 796 liiri, kulla untsi hind on sel nädalal välja kuulutatud Föderaalreservi protokollide tulemusel aga taandunud ja kaubeldakse 1795 dollari juures. Pool kullast on umbes 2585 liiri, veerand kullast 1293 liiri.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply