Analüütiku rabavad ennustused Bitcoini, DOGE ja 8 Altcoini kohta!

Bitcoin ja enamik suuremaid altcoine on langenud põhitoe tasemele, mis võib olla varane märk eelseisvast ülemüüdud tagasilöögist. Bitcoin ja paljud altcoinid langesid 5. jaanuaril järsult. Algpõhjus olid minutid Föderaalreservi detsembris toimunud FOMC koosolekust, mis näitas, et liikmed eeldasid, et bilansi kärpimine algab pärast seda, kui Fed hakkas varakult intressimäärasid tõstma. Kriptokoin.com Vaatame analüütik Rakesh Upadhyay ennustusi BTC, DOGE ja 8 altcoini kohta.

Ennustused Bitcoini ja muude müntide kohta

BTC/USDT. Negatiivsele meeleolule lisas krüpto kokkuvarisemist negatiivsete teguritena ka maailma suuruselt teise Bitcoini kaevanduskeskuse sulgemine Kasahstanis, kus internet pärast kodanike intensiivseid proteste suleti. Selle tulemusel vähenes Bitcoini võrgu üldine räsimäär peaaegu 13,4% 205 000 petahašilt sekundis (PH/s) 177 330 PH/s-ni. Bitcoin lahustus 5. jaanuaril langusesse, kuna karud tõmbasid hinna alla tugeva toe 45 456 dollarile. Kui karud hoiavad hinda alla 39 600 dollari, võib analüütiku hinnangul BTC/USDT paar langeda 30 000 dollarile. Ja vastupidi, kui hind tõuseb üle 39 600 dollari, püüavad härjad paari tagasi lükata üle 20-päevase eksponentsiaalse libiseva keskmise (EMA) (46 811 dollarit). Selline samm on esimene märk sellest, et langustrend võib lõppeda.

Ethereum Inventor hoiatab: avage!  Neid saab rünnata

ETH/USDT. Eeter (ETH) langes 5. jaanuaril 20-päevaselt EMA-lt (3756 dollarit) ja langes 4. detsembril alla päevasisese madalaima taseme 3503,68 dollarit. Allapoole kalduvad liikuvad keskmised ja RSI ülemüüdud tsoonis viitavad sellele, et karud domineerivad. Kui karud hoiavad hinda alla 3250 dollari, võib langus ulatuda kanali tugiliinini. Pullid püüavad seda taset kaitsta ja suruvad hinna kanali vastupanujoonele. Paus ja sulgemine kanali kohal annavad märku trendi muutusest.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) langes jaanuaris alla tugeva psühholoogilise toe 500 dollarile. Kui hind põrkab praegusest tasemest alla, võib BNB/USDT paar tõusta 500 dollarini, kus karud tekitavad tõenäoliselt tugeva vastupanu. Kui 435,30-dollarine tugi asendatakse, võib paar pikendada oma langust 392,20 dollarini ja hiljem 320 dollarini. See negatiivne vaade lükatakse tagasi, kui hind puruneb kanali kohal ja jätkub. Selline samm võib avada uksed võimalikuks kolimiseks 575 dollarile.

Binance ostab selle Altcoini projekti

SOL/USDT. Solana (SOL) langes 5. jaanuaril alla 167,88 dollari ja langes 148,04 dollarile, mis on 13. detsembri päevasisese madalaima taseme hind. See tase võib meelitada härjadelt tugevat ostmist, kuid leevendusralli ootab tõenäoliselt ees müük 20-päevase EMA lähedal (170). See võib suurendada katkemise tõenäosust alla 116 dollari. Järgmine peatus võiks olla kanali tugiliin. Ostjad peavad paari suruma ja hoidma kanali takistusjoonest kõrgemal, et anda märku, et langustrend võib olla lõppemas.

Analüütiku ennustused Cardano kohta

ADA/USDT. Cardano (ADA) põrkas tagasi 5. jaanuaril 20-päevaselt EMA-lt (1,33 dollarit) ja langes tugevale toele 1,18 dollarile. Pullid kaitsesid seda taset edukalt, kuid ei suutnud hinda tõsta 20-päevase EMA tasemest kõrgemale. Kui karud tõmbavad hinna alla 1,18 dollari, võib ADA/USDT paar langeda kriitilisele toele 1 dollarile. See on oluline toetus, mida jälgida, sest kui see puruneb, võib müügihoog suureneda ja paar võib langeda 0,68 dollarile. Ja vastupidi, kui pullid tõstavad hinna libisevast keskmisest kõrgemale, võib paar jõuda kanali takistusjooneni. Paus ja sulgemine kanali kohal annab märku võimalikust trendi muutusest. Paar võib hiljem tõusta 1,87 dollarini.

Kuulus tellijate analüütik: Cardano on järgmistel kuudel sellel tasemel!

XRP/USDT. Ripple (XRP) kukkus jaanuaris alla 0,75 dollari toe. Tundub, et pullid ostavad seda kastet. Paar XRP/USDT moodustas aga 8. jaanuaril Doji küünlajalgamustri ja pullid üritavad hetkel hinda alla 0.75 $. Kui see juhtub, võib langustrend jätkuda ja paar võib langeda 0,60 dollarile. Allapoole kalduvad liikuvad keskmised ja RSI negatiivsel territooriumil viitavad sellele, et karud domineerivad. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind tõuseb praegusest tasemest kõrgemale, püüavad pullid paari lükata libisevast keskmisest kõrgemale. Kui need on edukad, näitab see, et müügisurve on vaibunud. Seejärel võib paar koguneda 1 dollarile.

Need Altcoini projektid seavad väljakutse turukrahhile: ATH on tulekul!

LUNA/USDT. Terra LUNA token langes jaanuaris alla 20-päevase EMA (81 dollarit). Karud tõmbasid hinna 50-päevasele SMA-le (69 dollarit), mis võib toimida tugeva toena. Kui hind praeguselt tasemelt tagasi põrkab, püüavad pullid suruda LUNA/USDT paari laskuva kanali langusjoonele. Paus ja sulgemine kanali kohal näitavad, et parandus võib olla lõppenud. Seejärel püüavad pullid hinda suruda 93,81 dollari poole. Vastupidi, paus ja sulgemine alla 50-päevase SMA võib müüki intensiivistada ja paar võib langeda psühholoogilise toe tasemele 50 dollarile.

DOT/USDT. Hind on viimastel päevadel kõikunud 22,66 ja 32,78 dollari vahel. 20-päevane EMA (28 dollarit) on hakanud langema ja RSI on langenud negatiivsele territooriumile. Kui müüjad suruvad ja hoiavad hinda alla 22,66 dollari, võib DOT/USDT paar langeda 16,81 dollarile. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind tõuseb 22,66 dollarilt, üritavad pullid paari lükata 32,78 dollarile. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib anda märku võimalikust trendi muutusest. Analüütiku sõnul võib paar tõusta esmalt 40 dollarile ja seejärel 44 dollarile.

Avalanche'i administraator jagab vaatamiseks AVAX-i prognoosi ja 2 Altcoini!

AVAX/USDT. AVAX murdis 5. jaanuaril alla $98 toe ja langes 7. jaanuaril sümmeetrilise kolmnurga tõusule. Pullid püüavad seda taset kaitsta ja suruvad hinna tagasi langusjoonele. 20-päevane EMA (104 dollarit) on langenud ja RSI on alla 38, mis viitab sellele, et rallid võivad müüa. Paus kolmnurgast allapoole on tõenäolisem, kui põrgatus praeguselt tasemelt langeb kas 98 dollarilt või 20 päeva EMA-lt. AVAX/USDT paar võib seejärel langeda 75,50 dollari toele, kus härjad üritavad langust peatada. See negatiivne arvamus muutub kehtetuks, kui hind tõuseb ja tõuseb kolmnurgast kõrgemale. Hiljem võib paar jõuda 128 dollarini.

See meemünt läbib SHIB-i ja DOGE-i

DOGE/USDT. Dogecoin (DOGE) langes jaanuaris alla 0,15 dollari toe. Tundub aga, et pullid kaitsevad seda taset. Sellele järgnes 6. jaanuaril Doji küünlajalgade muster, mis näitas härgade ja karude vahel otsustamatust. Karud püüdsid 7. jaanuaril ebakindlust miinuspoolele lahendada, kuid pullid ei ole nõus alla andma. Kui aga ostjad ei lükka DOGE/USDT paari kiiresti üle 20-päevase EMA (0,17 dollarit), suureneb purunemise ja sulgemise oht alla 0,15 dollari. Kui see juhtub, võib paar libiseda 0,13 dollari ja seejärel 0,10 dollari suunas. Teise võimalusena, kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, näitab see, et ostjad üritavad tagasi pöörata. Seejärel võib paar tõusta 0,19 dollarini ja kui härjad selle tõkke ületavad, võib ralli ulatuda 0,22 dollarini.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*