Analüütik, kes teab Bitcoini iga sammu: see Altcoin on karuturul!

26
ads

Vanemtehniline analüütik Peter Brandt, kes sattus 1970ndatel toormekaubandusega tegelema, ütles laupäevases säutsus, et juhtiv altcoin Ethereum (ETH) on uuel karuturul. Tuntud ka oma täpsete ennustuste poolest Bitcoini (BTC) kohta, kirjeldab Brandt suuruselt teist plokiahelat kui “liiga keerukat”, “kallist” ja “veidrat”. Analüütik lisab, et juhtiva altcoini alatootlus Solana (SOL) vastu on “täielikult õigustatud”.

Peter Brandt hoiatab altcoini investoreid

Solana (SOL) saavutas pärast 2021. aasta tohutut kasvu turukapitali järgi viiendal kohal, kuid Ethereumist ületamiseks on tal veel palju teha. Ethereumi kogukond oli Brandti langusanalüüsi pärast nördinud ja mõned järgijad väitsid, et Brandti säutse võib kasutada vastunäitajana. Brandt vihjas ka, et olukord võib olla võimalus, märkides, et kui ootate karu (või vastupidi), võib olla aeg rohkem osta. Samuti kaitses ta oma üleskutset Cardanole keelduda vastuseks rahulolematule järgijale. Selle nädala alguses püüdis kaupleja ka hoiatada hiljutisi Bitcoini languse ostjaid juhtiva krüptovaluuta jätkuva languse taustal kukkuva noa tabamise eest.

JPMorgan ei tööta Ethereumis

Ethereumi uus aasta algus on olnud raske ja alates 1. jaanuarist on see langenud üle 20%. 8. jaanuaril langes ETH hind Coinbase’is 3000 dollarile, mis on madalaim tase alates 30. septembrist. Samuti on see täna 3% langenud. Bitcoin on andnud löögi analüütikutele, kes ennustasid, et “konversioon” toimub lõpuks sel aastal. Brandt ei ole kindlasti oma karude väljavaadetega üksi. Kriptokoin.com Nagu me tsiteerime, ennustas teadlane Nikolaos Panigirtzoglou hiljuti, et Ethereum jätkab kehva skaleeritavuse tõttu turuosa kaotamist DeFi turul.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply