“Viimase hetke” prognoos analüütikult, kes teab Bitcoini iga sammu (BTC)!

42
ads

Kauaaegne analüütik ja kaupleja Peter Brandt ütleb, et Bitcoin (BTC) on oma paraboolsest arengust välja tulnud. Kriptokoin.com Tutvustame analüütiku uusi kommentaare…

Peter Brandt kommenteerib Bitcoini hinda: Võib-olla ei võtnud ma seda piisavalt tõsiselt

Pärast kolmapäeval ja neljapäeval toimunud järske hüppeid hinnas on BTC kauplemine kirjutamise ajal 41 698,72 dollarit, mis on kuutagusest hinnast enam kui 17 protsenti madalam. Selle languse järel kasutas analüütik Peter Brandt Twitteri postituses järgmisi väiteid:

Nägin paraboolse progresseerumise katkemist ja kommenteerisin hinda reaalajas, kuid tagasi vaadates ei võtnud ma seda võib-olla piisavalt tõsiselt. Me näeme.

Analüütik on tuntud selle poolest, et ennustas õigesti eelmise, 2018. aasta alguses alanud karuturu algust. Ta märkis Twitteris, et paraboolsed liikumispausid põhjustavad sageli rohkem kui 80 protsendilist langust. Selline langus võib viia Bitcoini umbes 8300 dollarini. Veterankaupleja lükkas tagasi ka investeerimisfirma Vailshire Capitali tegevjuhi Jeff Rossi kommentaari. Ross ütles Twitteris, et pikaajalistel BTC omanikel võib lähikuudel olla lisavõimalusi odavat Bitcoini osta. Brandt ütleb aga, et BTC kauplejad järgivad “kauplemisreeglit”, mille kohaselt ei tohi kaotatud tehingut kunagi juurde lisada.

Mäletan, et inimesed ütlesid sama juttu hõbeda kohta, mille tipp oli 1980. aastal 50 dollarit. Seejärel langes see 3,65 dollarile ja seda taset ei vaadatud 24 aasta jooksul. Ma ei väida, et BTC on sama, kuid üks kauplemisreegel, millele ma viitan, on mitte kunagi lisada kaotavale varale.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply