Oodake neid järgmistel nädalatel kullahinnaga!

28
ads

Kulla hind langes, kuna USA Föderaalreserv (FED) andis märku kiirematest intressitõusudest. Siiski tõusis see reedel kolme nädala madalaimalt tasemelt pärast andmete avaldamist, mis näitavad oodatust aeglasemat töökohtade kasvu USAs ja lõpetades nädala umbes 1790 dollaril. Niisiis, millist liikumist väärismetallis lähinädalatel oodata?

Millised on ootused kulla hinnale?

UBS-i analüütik Giovanni Staunovo ütles: „Detsembris lisandus oodatust vähem töökohti, kuid USA töötuse määr langes mitme aasta madalaimale tasemele; “Millegipärast oli see kulla kohta segane aruanne.” Standard Charteredi analüütik Suki Cooper ütles: “Oodatust tugevam surve langetas tõenäolisemalt hindu, kuid nõrgem surve ei muutnud oluliselt turu intressimäärade tõusu ootusi. “Kullahinna reaktsioon näitab, et turg on enne FOMC kohtumist rohkem keskendunud inflatsiooniriskidele.”

Kuldne Oraakel plahvatas pommi: kuld tormab nendele tasemetele!

Kriptokoin.com Nagu teatasime, näitasid kolmapäeval avaldatud Föderaalreservi protokollid, et ametnikud arutasid inflatsiooni vastu võitlemiseks keskpanga koguvaraostude vähendamist ja intressimäärade tõstmist oodatust varem.

Kas kulla isu tuhmub?

Kulla hind on pärast tänupüha nädalat kannatanud suurima kaotuse, isegi kui see tõusis reedel pärast seda, kui USA tööturu aruanne näitas, et riik lõi detsembris 199 000 uut töökohta. Wolfpack Capitali investeerimisjuht Jeff Wright märkis, et see arv on tohutu kahjum. Detsembris loodi 199 000 uut töökohta, mis on tunduvalt vähem kui The Wall Street Journalis küsitletud majandusteadlaste hinnangul 422 000 töökohta. “Minu suurim mure on palgainflatsioon,” ütles Wright ja kasutas järgmisi väiteid:

Üldiselt, kui Föderaalreserv on kõige rohkem mures inflatsiooni pärast, on need andmed problemaatilised. Kui Fed väärtustab kõrgemat tööhõive taset ja tõstab tööjõus osalemise määra üle 62,5 protsendi, pole see problemaatiline. Seetõttu on all olev reaktsioon esialgu vaikne.

"Võib tulla uus rünnak" Majandusteadlane ennustab kriitilist kulda!

Wright teab, et turu ahenemine käib koos rahapoliitika karmistamisega, kuid ütleb, et “segatud signaalid on viimasel ajal muutunud kulla taustaks”. Wrighti sõnul kaubeldakse praegu, kuni suuna kindlaksmääramiseni, kulla hind vahemikus 1750–1825 dollarit untsist. Samal ajal kaubeldi 10-aastase USA riigivõlakirjaga kõrgeima taseme lähedal alates 2021. aasta märtsi lõpust. Arvatakse, et see vähendab väärismetallide isu.

Kõik pilgud on suunatud USA tarbijahinnaindeksi andmetele

AvaTrade’i peaturu analüütik Naeem Aslam ütles, et “kauplejad ei ole teadlikud, et Fed on praegu tõsiselt inflatsiooni kontrolli all hoidmas ja võtab seetõttu kasutusele range rahapoliitika,” ütles kulla kaal vähenemas. Tõepoolest, 2021. aastal toimunud Fedi viimase koosoleku protokoll näitas, et poliitikakujundajad võivad kalduda agressiivsemale teele. Aslam arvab, et kauplejad pole näinud, et Fed oleks oma rahapoliitikat muutnud, isegi pärast reedeseid töökohtade andmeid. “Sel aastal on endiselt oodata kolme intressitõusu, mis hoiab kulla hinna kontrolli all,” ütles ta.

Kahe eksperdi kullapommi ennustused: järgmisel nädalal kriitiline!

Lõpetuseks ütles Insignia Consultantsi uuringudirektor Chintan Karnani, et investorid vaatavad järgmisel nädalal USA aktsiaturu inflatsiooninäitajaid ja suundumusi, et näha kulla hinna järgmist liikumist. USA tarbijahinnaindeksi andmed detsembri kohta avaldatakse kolmapäeval.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply