Nad ostavad nendest 10 Altcoini projektist sügisel!

Mõned tohutud rahakotid, kellele järgnes täpselt vaalavaatleja WhaleStats, jätkasid kogu turgu hõlmava korrektsiooni ajal miljonite dollarite eest altcoinide ostmist. Suurimad ladestused tekivad andmetel 2. kihi ETH lahenduse Polygon (MATIC), FTX vahetusmärgi (FTT), oraaklivõrgu Chainlinki (LINK), DeFi protokolli Aave (AAVE) ja NFT märgituru ümber. Enjini münt (ENJ). Käesolevas artiklis heidame pilgu 8. jaanuari suurimatele vaalatehingutele.

Ethereumi vaal ostab miljoneid AAVE ja LINK

Suuruselt 557. Ethereumi vaal kulutas 1 miljoni FTX-märgiga (FTT) veidi üle 36,5 miljoni dollari ja 4 miljoni MATICiga veidi üle 8,8 miljoni dollari. WhaleStatsi andmetel ostis sügava taskuga rahakott ka 17 893 AAVE-d 3,6 miljoni dollari eest ja 61 401 LINK-i ligikaudu 1,5 miljoni dollari eest. WhaleStats teatab ka, et Ethereumi võrgu suuruselt neljas vaal, tuntud kui Light, on hiljuti kandnud 624 989 ENJ-d väärtusega umbes 1,5 miljonit dollarit. Teine suundumus, mida vaalade seas täheldati viimase krüptoturu tagasilöögi ajal, on see, et nad ostavad dollariga seotud stabiilseid münte ja mängu altcoine.

Vaalad koguvad neid altcoini projekte madalamatest hindadest

Kriptokoin.com Kümme parimat ETH vaalade poolt viimase 24 tunni jooksul ostetud žetoone, populaarseimad altcoinid ETH, Stablecoins USD Coin (USDC) ja Tether (USDT), LINK, MATIC, Wrapped Bitcoin (WBTC), vastavalt WhaleStatsi koostatud nimekirjale – win token Yield Guild Games (YGG), krüptovahetus MXC Foundation (MCX), ENJ ja mängude altcoin Gala Games (GALA). Suurimad vaalade ostetud žetoonide kogused on USDC ja USDT, vastavalt 77 952 ja 64 077 mündiga.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*