Kolm korda teades analüütik tegi Bitcoini ja 3 Altcoini pommiennustuse!

24
ads

Analüütiku sõnul liiguvad Bitcoin ja Ether 2022. aastal 100 000 ja 5000 dollari poole. Bloomberg Intelligence’i analüütiku Mike McGlone’i sõnul ületab Bitcoin sel aastal tõenäoliselt aktsiad. Mike McGlone tegi endale krüptoturgudel nime, teades Bitcoinis 10 000, 12 000 ja 50 000 dollarit. Üksikasjad leiate veebisaidilt Kriptokoin.com.

Kas Bitcoini jaoks on võimalik 100K?

Suuremad krüptovaluutad nagu Bitcoin ja Ether jõuavad tõenäoliselt oma ATH-ni 2022. aastal, kuigi krüptoturud on analüütiku sõnul langenud mitme kuu madalaimale tasemele. Mike McGlone’i ennustuse kohaselt liiguvad BTC ja ETH sel aastal vastavalt 100 000 ja 5000 dollari poole. McGlone ennustab, et BTC, Ether ja USA stabiilsed mündid jätkavad 2022. aastal domineerimist ning mõned 2021. aasta parimad võitjad, nagu BNB ja SOL, “võivad lõpetada ajutise külastajate mustri viie parima hulgas”. Analüütiku sõnul võivad Föderaalreservi intressitõusuootused, 2022. aasta intressitõusud toetada Bitcoini jaoks aktsiaturu vastu “win-win stsenaariumi”. Tõenäoliselt läheb BTC sel aastal aktsiatest mööda. “Krüptovarad on spekulatiivsete ja riskantsete hulgas kõrgel kohal, kuid esmasündinu on kiiresti liikumas maailma digitaalse reservvara suunas,” kirjutas McGlone.

Investorid laadivad oma Bitcoini (BTC) turule!

2021. aasta detsembri alguses ennustas analüütik, et 2022. aasta on hea nii BTC kui ka kulla jaoks, ulatudes vastavalt 100 000 ja 2000 dollarini. Varem oli ta edukalt ennustanud esimese BTC börsil kaubeldava fondi heakskiitmist USA-s 2021. aasta oktoobris. McGlone ei ole üksi, kes arvab, et BTC võib potentsiaalselt jõuda 100 000 dollarini. Viimases märkuses investoritele soovitas Goldman Sachsi globaalse valuutavahetus- ja turustamisstrateegia kaasjuht Zach Pandl, et Bitcoin võib järgmise viie aasta jooksul ületada 50% väärtuse säilitamise turuosast ja BTC hind võib tõusta. üle 100 000 dollari, kasutades seda ära.

Bitcoini hind võib nendele põhjadele libiseda!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply