Cardano on järgmistel kuudel sellel tasemel!

Populaarne analüütik hindas Cardano (ADA) tõusupotentsiaali lähikuudel. Populaarne krüptokanal Coin Bureau paljastab põhjused, miks Cardano (ADA) hind võib lähikuudel rallida ja jõuda kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Kui kõrgele võib Cardano tõusta?

Cardano saavutas septembri alguses kõigi aegade kõrgeima taseme, 3,10 dollarit, kuid on pärast seda kannatanud drastilise, enam kui 59% hinnakorrektsiooni all. Turukapitali järgi seitsmendal kohal olev krüptovaluuta kaupleb praegu 1,26 dollari juures. Coin Bureau analüütik, hüüdnimega Guy, ütleb, et Cardano endiselt tõusuteel on mitu põhjust. Selle teema kohta ütleb analüütik:

Hea uudis on see, et ADA-sse on investeerinud mitmed institutsionaalsed fondid, näiteks Grayscale’i Digital Major Equity Fund, ja mõned neist fondidest näivad olevat ADA-d viimastel kuudel kogunud. Paljud Cardano DApp-d [merkezi olmayan uygulamalar] Samuti on kavas lähikuudel kasutusele võtta ja need tekitavad tõenäoliselt nõudluse, mida ADA vajab, et jõuda oma kõigi aegade kõrgeima tasemeni. Lõpuks näitavad ADA pikaajalised tehnilised andmed, et see võib lähikuudel tõusta kuni 4 dollarini, eeldades, et see suudab sellest 1,70 dollari suurusest hinnakindlustsoonist läbi murda.

Vaalade liikuvus Cardanos (ADA): kas see on põhjarünnak?

Guy märgib, et kui ADA ei suuda murda 1,70 dollarit, võib see luua pea ja õla mustri, hinnastruktuuri, mida kasutatakse trendi pöördumise tuvastamiseks. Selline ümberpööramine võib viia ADA tagasi 2020. aasta madalaima tasemeni alla 0,30 dollari. “Ma kahtlen endiselt, kas see juhtub, sest Cardanol on ees palju verstaposte, mis võivad kergesti viia ADA kõigi aegade kõrgeimale tasemele,” ütleb analüütik.

Turg kukkus kokku: ainult need 4 Altcoini lendavad laualt maha!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!Jälgi

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*