Üllatuslik käik SEC-ilt Ripple Case’is!

USA SEC (Securities and Exchange Commission) üritab õiglase teatise kaitset tagasi lükata Ripple’i täiendava volituse kaudu. Kuid kuigi õiguseksperdid ja XRP toetajad on juhtumi lõpliku otsuse suhtes optimistlikud, ennustavad analüütikud XRP tulude kasvu sel kuul kuni 44%. Arengud ja analüütikute XRP ennustused Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

SEC, Ripple (XRP)’yi vurdu

Ripple’i juhtumi puhul andis SEC välja täiendava volituse, et lükata ümber Ripple’i õiglane hoiatuskaitse. Advokaat Jeremy Hogan, kes on juhtumiga tihedalt seotud, tsiteeris hiljuti teise XRP advokaadi kaitsja advokaadi James K. Filani värskendust juhtumi kohta. Jeremy Hogan kommenteeris, et SEC-i tegevus võib olla selle jaoks veenev:

Ripple’i puhul püüab SEC Fair Notice’i positiivselt kaitsta. Sel juhul lasub tal täita raske vastutus.

Lisaks juhtis Jeremy Hogan tähelepanu erinevusele SEC-i ja Fife’i korpuse ning regulaatori Ripple’i korpuse vahel. Esimese kaebas finantsjärelevalve muu hulgas kohtusse registreerimata müüjana. 2021. aasta lõpu lähedal lükati kohtumäärusega tagasi Fife’i õiglase teatise nõue juhtum tagasi lükata. Selle teema kohta teeb advokaat järgmise avalduse:

Fife’i kohtuasjas üritas kostja esitada “ausa teatise” nõuet, et juhtum täielikult tagasi lükata. Sest kaitse poole liikuva poole vastutus on väga raske.

2021. aasta juulis andis kohtunik Sarah Netburn loa endise SEC-ametniku William Hinmani ütlusteks. Hiljem määras kohus eksperdi avastuse kuupäevaks 2022. aasta 14. jaanuari ja eksperdi viimase ütluse andmise kuupäevaks 19. jaanuari. See SEC-i samm on sündmuste ajakava arvestades üllatus.

Kuidas XRP hinda mõjutab?

Ripple-SEC kohtuasi mõjutas XRP hinda 2021. aastal negatiivselt, kuigi see näitas kogu aeg mitmeid taastumispunkte. Samuti on piiriüleste maksete ettevõte laiendanud oma tegevust erinevatesse riikidesse üle maailma, öeldes, et 2021. aasta on tema kõigi aegade parim aasta.

Artikli kirjutamise ajal kõikus XRP 0,7623 dollari ümber, järgides üldist turu langustrendi. Analüütikute sõnul on krüptovaluuta tuvastanud kolmnurkse trendi. Krüptoanalüütiku Steve Muchoki hinnangul võib XRP tõusta 33–44% 1–1,10 dollarile, kui enne avastust langeb tõusuteed. Analüütik nendib, et kui karud võidavad, jääb märgi vahetuks toeks 0,70 dollarit. Analüütiku hinnangul võib tekkida surmarist, kuid XRP jaoks on sellised varasemad sündmused andnud märku hinnapõhjast.

Ripple

Lisaks usuvad paljud analüütikud, sealhulgas Bitboy_Crypto, et krüptovaluutade saatus on peatne pump. Krüptoanalüütik hüüdnimega XRP_Pro juhib tähelepanu sarnasustele XRP praeguse hinnatrendi ja 2021. aasta härjajooksu vahel. Krüptoanalüütikud CarpeNoctum märgivad aga, et Ripple’il ei ole kvartalihindades stabiilset trendi, mistõttu on prognoosimise tegemine pisut keeruline. Teisest küljest usuvad eksperdid, sealhulgas Jeremy Hogan ja advokaat John Deaton, et Ripple on valmis võitma ja juhtumi saab lõpetada 2022. aasta aprilliks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*